Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
D21E      5.10 km, 55 m, 22 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Nilsson Simkovics Anna    13A9350 C OLC Wienerwald                  32.31         
 2. Tesařová Markéta          ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno              32.42   + 0.11
 3. Topinková Monika          PHK8051 E OK 99 Hradec Králové            36.11   + 3.40
 4. Kozáková Zdenka           TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno               37.02   + 4.31
 5. Knapová Lenka             7RC     C Orienteering Academy            42.22   + 9.51
 6. Pabich Maria              66P     C UKS Azymut Pabianice            45.44   +13.13
 7. Minoiu Veronica           22R7250 C CS Universitatea Criova         47.10   +14.39
 8. Maiorescu Irina           18R     C UNEFS Bucuresti Club            48.13   +15.42
 9. Brandi Andreina           11I     C Corsaorientamento Club Roma     52.06   +19.35
10. Hendrychová Zuzana        ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno              67.00   +34.29
    Sprod Olivia              AUS     C Tintookies                       DISK         
    Omová Michaela            TUR8153 E OOB TJ Turnov                     abs         
    Neradová Alena            7RC     C Orienteering Academy              abs         
    Valešová Jana             7RC     C Orienteering Academy              abs         
    Svobodová Lenka           PHK9551 R OK 99 Hradec Králové              abs         
    Zamazalová Kateřina       TAP9053 C KOB TRETRA Praha                  abs         
    Novotná Markéta           PHK9451 E OK 99 Hradec Králové              abs         
    Hrušková Barbora          ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno                abs         
    Leonhard Karin            51A     C Team Austria Outdoor Orienteer    abs         
    Bořánková Karolína        KAM9550 E SK Kamenice                       abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
H21E      6.90 km, 85 m, 26 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kamenický Matěj           LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice         39.16         
 2. Wolowczyk Krzysztof       28P9501 C UNTS Warszawa                   39.19   + 0.03
 3. Kozák Osvald              TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno               39.23   + 0.07
 4. Kvaal Osterbo Oystein     81S     C IFK Lidingö SOK                 39.53   + 0.37
 5. Bravený Vít               ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno              40.10   + 0.54
 6. Gryzio Lukasz             66P     C UKS Azymut Pabianice            42.22   + 3.06
 7. Charuba Lukasz            38P     C UKS Orientus Lodz               42.27   + 3.11
 8. Jurczyk Tomasz            24P9400 C Slask O-Team                    43.14   + 3.58
 9. Keely Leon                82S     C Saveldalen                      44.01   + 4.45
10. Kamenický Tobiáš          OSN9339 C SK OS Nové Město n. M.          45.03   + 5.47
11. Schachner Sandro          51A     C Team Austria Outdoor Orienteer  45.28   + 6.12
12. Fiala Jan                 BBM7205 C BETA URSUS Orienteering         47.34   + 8.18
13. Nisi Giacomo              11I     C Corsaorientamento Club Roma     48.58   + 9.42
14. Václavek Tomáš            STE5809 C SK SKI-OB Šternberk             49.31   +10.15
15. Mazal Zdeněk              VBM8103 C VSK Mendelu Brno                50.23   +11.07
16. Sokalski Dariusz          35P     C Polish Junior Team              53.10   +13.54
17. Jalový Vlastimil          RBK8604 C SK Radioklub Blansko            54.36   +15.20
18. Loniewski Grzegorz        45P     C KU AZS WAT Warszawa             54.57   +15.41
19. Skoupý Jan                STE9411 A SK SKI-OB Šternberk             60.31   +21.15
20. Pilkowski Tadeusz         38P     C UKS Orientus Lodz               61.33   +22.17
21. Galicz Karol              71P8601 C UKS Kusy Warszawa               61.37   +22.21
22. Hui Siu Tung              37H     C Hong Kong Team                  67.19   +28.03
23. Sintoni Mike              11I     C Corsaorientamento Club Roma     74.57   +35.41
24. Svoboda Michael           8BC     C FWOC                            77.03   +37.47
    Kamenický Jeroným         OSN9549 A SK OS Nové Město n. M.           DISK         
    Rollier Baptiste          9DC8201 C ANCO                             DISK         
    McNulty Henry             AUS     C Tintookies                        abs         
    Kamenický Jakub           PHK9104 E OK 99 Hradec Králové              abs         
    Krejčík Jiří              TZL8301 C SKOB Zlín                         abs         
    Švirák Ondřej             ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno                abs         
    Zháňal Jan                ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno                abs         
    Ptáček Pavel              BBM9600 A BETA URSUS Orienteering           abs         
    Yuta Tanikawa             11J     C Japan Team                        abs         
    Kohei Onishi              11J     C Japan Team                        abs         
    Fesselhofer Roland        32A     C HSV OL Wiener Neustadt            abs         
    Janušis Gediminas         29L9100 C Labirintas                        abs         
    Pacher Hannes             51A     C Team Austria Outdoor Orienteer    abs         
    Atanasov Apostol          16B9500 C Lovech                            abs         
    Pachnik Wojciech          19P9100 C Tukan Iwiny                       abs         
    Argaláš Michal            TRI9301 C TJ TŽ Třinec                      abs         
    Skyva Petr                STE6501 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
D12A      2.10 km, 15 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Mrozek Teresa             TRI0251 B TJ TŽ Třinec                    14.15         
 2. Rydlová Magdaléna         TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  14.25   + 0.10
 3. Blažková Kateřina         SJH0252 B SJH Jindřichův Hradec           14.40   + 0.25
 4. Block Amelia              38P     C UKS Orientus Lodz               15.11   + 0.56
 5. Ciencialová Daniela       TRI0254 B TJ TŽ Třinec                    17.32   + 3.17
 6. Rudenko Zuzanna           28P     C UNTS Warszawa                   18.22   + 4.07
 7. Borzym Izabela            71P0251 C UKS Kusy Warszawa               19.21   + 5.06
 8. Linková Lucie             TUR0251 B OOB TJ Turnov                   20.09   + 5.54
 9. Smolková Sabina           STE0250 C SK SKI-OB Šternberk             20.42   + 6.27
10. Dolinska Zuzanna          71P0351 C UKS Kusy Warszawa               22.19   + 8.04
11. Dupuy Rose-Lou            58F0250 C BOA                             24.27   +10.12
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
D14A      2.80 km, 25 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Peterová Jana             7RC0054 C Orienteering Academy            17.12         
 2. Kochová Anna              SJC0153 B TJ Sportcentrum Jičín           17.21   + 0.09
 3. Filipová Tereza           7RC0051 C Orienteering Academy            19.52   + 2.40
 4. Nešporová Alžběta         7RC0052 C Orienteering Academy            21.01   + 3.49
 5. Bruková Magda             TRI0054 A TJ TŽ Třinec                    21.29   + 4.17
 6. Grycová Kateřina          7RC0055 C Orienteering Academy            22.36   + 5.24
 7. Kalousková Marie          DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka               24.53   + 7.41
 8. Opálková Martina          BBM0050 B BETA URSUS Orienteering         24.56   + 7.44
 9. Rydlová Adéla             TJN0151 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  25.38   + 8.26
10. Lueger Anna               51A     C Team Austria Outdoor Orienteer  26.10   + 8.58
11. Proga Agnieszka           38P     C UKS Orientus Lodz               27.10   + 9.58
12. Novotná Tereza            7RC0053 C Orienteering Academy            27.21   +10.09
13. Marková Ema               STE0252 B SK SKI-OB Šternberk             43.20   +26.08
14. Sladek Laura              51A     C Team Austria Outdoor Orienteer  46.06   +28.54
    Warcopová Kateřina        TRI0150 C TJ TŽ Třinec                     DISK         
    Biederman Adrianna                C                                   abs         
    Havlová Klára             VRL0152 C OOS TJ Spartak Vrchlabí           abs         
    Kosová Tereza             SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn    abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
D21A      3.70 km, 40 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Gornicka-Antonowicz Anna  28P6850 C UNTS Warszawa                   29.34         
 2. Bialkowska Aneta          38P     C UKS Orientus Lodz               30.06   + 0.32
 3. Michálková Renata         LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice        30.34   + 1.00
 4. Kasza Izabela             24P9450 C Slask O-Team                    34.30   + 4.56
 5. Zebrowska Barbara         28P9550 C UNTS Warszawa                   34.47   + 5.13
 6. Vítková Lucie             PTI9474 B Sportovní klub Ptení            36.30   + 6.56
 7. Pekárková Monika          RBK9252 C SK Radioklub Blansko            37.01   + 7.27
 8. Hoidekrová Lucie          LLI9552 A TJ Loko Liberec                 38.55   + 9.21
 9. Tesařová Eva              RBK9253 C SK Radioklub Blansko            41.31   +11.57
10. Hauser Barbara            51A     C Team Austria Outdoor Orienteer  42.20   +12.46
11. Černíková Barbora         DOB7878 C KOB Dobruška                    43.52   +14.18
    Vlachová Eliška           KON9572 B KOB Konice                       DISK         
    Biederman Lilianna                C                                   abs         
    Dosedělová Jana           CEL8686 C TJ Sokol Čelechovice na Hané      abs         
    Parkhomenko Oleksandra    13U     C OK Slavutich                      abs         
    Veselá Anna               VPM9250 C KOS Slavia VŠ Plzeň               abs         
    Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Sokolová Libuše           6YC8850 C Neregistrovaní                    abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
H12A      2.40 km, 15 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Světnický František       STE0204 B SK SKI-OB Šternberk             19.07         
 2. Bialožyt Marek            TRI0301 B TJ TŽ Třinec                    20.19   + 1.12
 3. Mielec Radomír            AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava            21.22   + 2.15
 4. Novotný Erik              7RC0301 C Orienteering Academy            21.25   + 2.18
 5. Jirka Matyáš              ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov               22.57   + 3.50
 6. Gryc Ondřej               TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno               29.16   +10.09
 7. Štorek David              JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov           31.14   +12.07
 8. Karásek Matyáš            ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov               33.06   +13.59
    Hošťálek Ondřej           ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov                DISK         
    Bartos Zbigniew           38P     C UKS Orientus Lodz                DISK         
    Kolář Matyáš              SLA0300 C SKOB Slaný                        abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
H14A      3.10 km, 25 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jirka Mikuláš             ZPV0000 A KOB ZPV Prostějov               20.00         
 2. Rusin Jan                 7RC0001 C Orienteering Academy            22.19   + 2.19
 3. Rzenca Piotr              38P     C UKS Orientus Lodz               22.39   + 2.39
 4. Metelka Ondřej            PHK0101 B OK 99 Hradec Králové            22.40   + 2.40
 5. Volák Ondřej              7RC0002 C Orienteering Academy            22.57   + 2.57
 6. Filipek Sebastian         TRI0002 A TJ TŽ Třinec                    24.19   + 4.19
 7. Féder Medard n            73S0102 C Klub OB AŠK Pezinok             26.46   + 6.46
 8. Gryc Vojtěch              7RC0101 C Orienteering Academy            28.14   + 8.14
 9. Pietek Jakub              38P     C UKS Orientus Lodz               28.37   + 8.37
10. Jasinski Maciej           38P0025 C UKS Orientus Lodz               31.48   +11.48
11. Svoboda David             8BC     C FWOC                            33.52   +13.52
12. Karásek Adam              ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov               36.13   +16.13
13. Hartmann Matouš           PLU0101 B TJ Sokol Plumlov                37.12   +17.12
14. Bartos Grzegorz           38P     C UKS Orientus Lodz               37.33   +17.33
15. Deredos Bruno             38P     C UKS Orientus Lodz               44.13   +24.13
16. Zienkiewicz Grzegorz      71P     C UKS Kusy Warszawa               48.20   +28.20
17. Kniebugl Jakub            39S     C KOBRA Bratislava                49.48   +29.48
18. Holusek Jiří              JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov           50.51   +30.51
19. Poulain Jules             48F     C CO Colmar                       78.59   +58.59
    Skopal Vojtěch            JPV0111 C Oddíl OS SK Prostějov             abs         
    Deubel Joergen            12A     C Naturfreunde Wien                 abs         
    Tuharský Erik             TRI0100 C TJ TŽ Třinec                      abs         
    Cidorík Matej             73S     C Klub OB AŠK Pezinok               abs         
    Halabrín Petr             PLU0100 C TJ Sokol Plumlov                  abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
H21A      5.70 km, 80 m, 22 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pabich Tomasz             66P     C UKS Azymut Pabianice            35.58         
 2. Ciekanski Mateusz         66P     C UKS Azymut Pabianice            37.52   + 1.54
 3. Doucha Jiří               SNA7105 C TJ START Náchod                 38.28   + 2.30
 4. Přikryl Petr              ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno              41.11   + 5.13
 5. Janovský Tomáš            PGP6401 C SK Praga                        41.50   + 5.52
 6. Picek Jan                 TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  44.14   + 8.16
 7. Kalina Tomáš              TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno               44.50   + 8.52
 8. Lubis Michal              66P     C UKS Azymut Pabianice            46.02   +10.04
 9. Koblížek Kamil            KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí             54.24   +18.26
10. Komárek Arnošt            TJH7701 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   60.13   +24.15
11. Marciniak Patryk          66P     C UKS Azymut Pabianice            61.24   +25.26
12. Kaprál Matúš              25S8804 C ATU Kosice                      64.39   +28.41
    Kordala Michał            38P     C UKS Orientus Lodz                DISK         
    Jones Ian                 18U     C US Team                          DISK         
    Drahokoupil Aleš          CHT8501 R OOB SK Chrast                     abs         
    Sklenář Martin            SBR9501 A SKOB Bruntál                      abs         
    Janušis Laimonas          29L9200 C Labirintas                        abs         
    Leštínský Tomáš           DOB7801 C KOB Dobruška                      abs         
    Markowiak Sebastian       38P     C UKS Orientus Lodz                 abs         
    Kheil Radim               PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská            abs         
    Janni Heikkinen                   C                                   abs         
    Kesteven Jared            7VC     C Canadian Team                     abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
D12B      2.00 km, 10 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Binarová Adéla            UOL0452 C SK UP Olomouc                   16.55         
 2. Lukašáková Sára           STE0450 C SK SKI-OB Šternberk             16.59   + 0.04
 3. Janderová Barbora         PGP0251 C SK Praga                        17.04   + 0.09
 4. Smékalová Karolína        UOL0451 C SK UP Olomouc                   19.21   + 2.26
 5. Smékalová Viktorie        UOL0450 C SK UP Olomouc                   19.44   + 2.49
 6. Hartmannová Anna          PLU0354 C TJ Sokol Plumlov                19.52   + 2.57
 7. Otrubová Anna             PLU0577 C TJ Sokol Plumlov                23.46   + 6.51
 8. Švecová Šárka             PLU0352 C TJ Sokol Plumlov                25.45   + 8.50
 9. Černochová Michaela       PLU0351 C TJ Sokol Plumlov                36.50   +19.55
    Staňková Monika           PLU0353 C TJ Sokol Plumlov                  abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
H12B      2.10 km, 15 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pobuda Vojtěch            SJH0302 C SJH Jindřichův Hradec           15.36         
 2. Haltof Marek              TRI0200 C TJ TŽ Třinec                    18.15   + 2.39
 3. Černoch Martin            PLU0500 C TJ Sokol Plumlov                19.42   + 4.06
 4. Lukáš Martin              TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno               21.05   + 5.29
 5. Otruba František          PLU0501 C TJ Sokol Plumlov                21.49   + 6.13
 6. Novák Rostislav           PLU0300 C TJ Sokol Plumlov                22.02   + 6.26
 7. Lukašák Šimon             STE0202 B SK SKI-OB Šternberk             24.10   + 8.34
 8. Zielenewski Aleksander    71P     C UKS Kusy Warszawa               39.08   +23.32
    Locker Daniel             SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn    abs         
    Vébr Tomáš                HAV0200 B SKOB Baník Havířov                abs         
    Rohlík Zbyněk             KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín                 abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
H21B      4.30 km, 45 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Blejdea Alexandru         22R9400 C CS Universitatea Criova         27.10         
 2. Ostřanský Filip           ASU9243 C Magnus Orienteering             30.04   + 2.54
 3. Novotný Tomáš             7RC     C Orienteering Academy            36.55   + 9.45
 4. Traint Stefan             51A     C Team Austria Outdoor Orienteer  38.01   +10.51
 5. Watson Kevin              RBK8101 C SK Radioklub Blansko            38.21   +11.11
 6. Schimm Petr               BSO8202 C KOB Baník Sokolov               40.49   +13.39
 7. Minařík Luboš             TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno               41.39   +14.29
 8. Mielec Jaromír            AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava            46.13   +19.03
 9. Blum László               34H8000 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor  48.19   +21.09
10. Kožoušek Adam             NNN0002 C Neregistrovaní                  49.30   +22.20
11. Bielikov Oleksandr        13U     C OK Slavutich                    49.33   +22.23
12. Immervoll Christopher     51A     C Team Austria Outdoor Orienteer  52.18   +25.08
13. Melcher Ota               PLU8001 C TJ Sokol Plumlov                77.53   +50.43
    Začal Martin              PLU8100 C TJ Sokol Plumlov                 DISK         
    Marduk Josef              PLU     C TJ Sokol Plumlov                  abs         
    Vaněk Petr                ZBP7302 C OOB SK Zbraslav                   abs         
    Otruba Marek              PLU7417 C TJ Sokol Plumlov                  abs         
    Kavan Tomáš               TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno                 abs         
    Špičák František          CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané      abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
D10      1.80 km, 10 m, 6 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Metelková Michaela        PHK0550 C OK 99 Hradec Králové             9.38         
2. Chvátilová Johana         PHK0450 C OK 99 Hradec Králové            11.02   + 1.24
3. Švidrnochová Eliška       MOV0451 C SKOB Ostrava                    14.23   + 4.45
4. Komárková Jindra          SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec           14.47   + 5.09
5. Blažková Veronika         SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec           19.36   + 9.58
6. Havlová Katka             VRL0552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         20.43   +11.05
7. Dupuy Violette            58F0550 C BOA                             21.58   +12.20
8. Haltofová Romana          TRI0451 C TJ TŽ Třinec                    24.20   +14.42
   Bruková Petra             TRI0450 C TJ TŽ Třinec                      abs         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
D16      3.20 km, 30 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Čechová Tereza            7RC9851 C Orienteering Academy            21.53         
 2. Janošíková Tereza         7RC9952 C Orienteering Academy            22.14   + 0.21
 3. Soldánová Tereza          7RC9855 C Orienteering Academy            25.50   + 3.57
 4. Grycová Veronika          7RC9857 C Orienteering Academy            26.12   + 4.19
 5. Chaloupská Barbora        7RC9951 C Orienteering Academy            26.35   + 4.42
 6. Vývodová Jana             7RC9856 C Orienteering Academy            27.10   + 5.17
 7. Janovská Kateřina         PGP9850 A SK Praga                        27.22   + 5.29
 8. Poláková Tereza           7RC9957 C Orienteering Academy            27.43   + 5.50
 9. Królik Kinga              35P     C Polish Junior Team              27.46   + 5.53
10. Kopecká Anna              7RC9955 C Orienteering Academy            28.10   + 6.17
11. Filipowska Aleksandra     38P     C UKS Orientus Lodz               28.30   + 6.37
12. Kubíčková Jana            7RC9956 C Orienteering Academy            29.29   + 7.36
13. Chwialkowska Matylda      38P     C UKS Orientus Lodz               29.54   + 8.01
14. Knauder Vitoria           51A     C Team Austria Outdoor Orienteer  30.06   + 8.13
15. Fukalová Hana             AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava            30.25   + 8.32
16. Pilcová Sabina            7RC9854 C Orienteering Academy            30.41   + 8.48
17. Antonowicz Anna Maria     28P9850 C UNTS Warszawa                   32.27   +10.34
18. Doubková Petra            VLI9853 A Slavia Liberec orienteering     34.53   +13.00
19. Szarzecová Lucie          TRI9850 A TJ TŽ Třinec                    35.45   +13.52
20. Křečková Jana             7RC9953 C Orienteering Academy            36.54   +15.01
21. Novotná Klára             7RC9853 C Orienteering Academy            37.04   +15.11
22. Vlachová Kateřina         KON9898 B KOB Konice                      41.34   +19.41
    Fortuniak Weronika        38P     C UKS Orientus Lodz                DISK         
    Wiecha Dominika           38P     C UKS Orientus Lodz                DISK         
    Šmelíková Tereza          LCE9952 A OOB TJ Slovan Luhačovice          abs         
    Kalenská Dominika         7RC9954 C Orienteering Academy              abs         
    Kolářová Johana           PGP9952 B SK Praga                          abs         
    Liberdová Jana            TRI9852 C TJ TŽ Třinec                      abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
D18      3.90 km, 45 m, 17 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Wanczyk Zuzanna           35P     C Polish Junior Team              23.50         
2. Morawska Maja             35P     C Polish Junior Team              27.14   + 3.24
3. Štičková Anna             LLI9651 A TJ Loko Liberec                 28.30   + 4.40
4. Maciejewska Angelika      35P     C Polish Junior Team              30.33   + 6.43
5. Linková Alena             TUR9751 A OOB TJ Turnov                   38.22   +14.32
6. Balcarová Barbora         LLI9751 B TJ Loko Liberec                 45.18   +21.28
7. Kaufmanová Ivana          TRI9761 B TJ TŽ Třinec                    48.40   +24.50
8. Kovářová Tereza           TRI9756 B TJ TŽ Třinec                    49.02   +25.12
   Argalášová Kateřina       TRI9750 A TJ TŽ Třinec                      abs         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
D35      4.20 km, 45 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Komárková Lenka           TJH7651 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   39.17         
 2. Zbraňková Magda           STE7352 C SK SKI-OB Šternberk             40.38   + 1.21
 3. Karásková Marcela         ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov               46.03   + 6.46
 4. Jirková Renata            ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov               46.09   + 6.52
 5. Procházková Lucie         ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov           48.56   + 9.39
 6. Švidrnochová Hana         MOV7751 C SKOB Ostrava                    55.21   +16.04
 7. Janderová Markéta         DVP7751 C TJ Sokol Praha Spořilov - Rozt  62.49   +23.32
    Bredlerová Tereza         SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary            abs         
    Fukalová Radmila          AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava              abs         
    Tesařová Jitka            RBK6451 C SK Radioklub Blansko              abs         
    Sandrine Noble            58F7750 C BOA                               abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
D40      3.90 km, 45 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Knapová Iva               LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice         35.18         
 2. Janovská Petra            PGP7355 C SK Praga                        35.37   + 0.19
 3. Filipová Ivana            SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  38.53   + 3.35
 4. Hiršová Marcela           VBM7079 C VSK Mendelu Brno                41.07   + 5.49
 5. Metelková Taťána          PHK7250 C OK 99 Hradec Králové            52.28   +17.10
 6. Chvátilová Pavlína        PHK7450 C OK 99 Hradec Králové            64.09   +28.51
 7. Blum Réka                 34H7450 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor  64.47   +29.29
 8. Blum Henriette            34H7050 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor  65.46   +30.28
 9. Douchová Jaroslava        SNA7155 C TJ START Náchod                112.18   +77.00
    Vébrová Šárka             HAV7050 C SKOB Baník Havířov                abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
D45      3.40 km, 40 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jemelíková Lada           VBM6555 C VSK Mendelu Brno                33.14         
 2. Linková Iva               TUR6850 C OOB TJ Turnov                   35.49   + 2.35
 3. Lukášová Lenka            TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno               37.36   + 4.22
 4. Vlachová Olga             KON6969 C KOB Konice                      41.09   + 7.55
 5. Mielcová Elena            AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava            42.13   + 8.59
 6. Ostřanská Iveta           SSU6591 C SK Severka Šumperk              43.11   + 9.57
 7. Peřinková Irena           BBM6550 C BETA URSUS Orienteering         55.32   +22.18
 8. Argalášová Gabriela       TRI6850 C TJ TŽ Třinec                    62.12   +28.58
    Kulová Jana               VAM6550 C OOB Vamberk                       abs         
    Kosová Michaela           SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn    abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
D50      3.40 km, 40 m, 16 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Denisova Natallia         15B     C Denisov Family                  36.08         
2. Králová Zdenka            SSU6091 C SK Severka Šumperk              38.32   + 2.24
3. Bialožytová Pavla         TRI6350 C TJ TŽ Třinec                    45.55   + 9.47
4. Deredos Nina              38P     C UKS Orientus Lodz               53.21   +17.13
5. Virgolini Maria Pia       17I60   C 0147 Orienteering Tarzo         61.05   +24.57
   Parfianowicz Joanna       28P6450 C UNTS Warszawa                     abs         
   Matyášová Lenka           LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno        abs         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
D55      3.00 km, 20 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Žaludková Miroslava       TZL5954 C SKOB Zlín                       35.19         
2. Nikitsina Tatsiana        15B     C Denisov Family                  38.16   + 2.57
3. Cabrnochová Hana          DKL5550 C KOB Kladno                      39.46   + 4.27
4. Jelínková Dagmar          TZL5757 C SKOB Zlín                       43.47   + 8.28
5. Olbrycht Anna             73P5650 C OLBnO                           56.20   +21.01
6. Jalová Marie              RBK5761 C SK Radioklub Blansko            62.11   +26.52
   Wood Hilary               49A     C Australian Team                   abs         
   Salajková Věra            LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno        abs         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
D60      3.00 km, 20 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Horynová Eva              TZL5254 C SKOB Zlín                       29.52         
2. Procházková Helena        TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno               31.06   + 1.14
3. Oudin Marie-Reine         48F     C CO Colmar                       41.23   +11.31
4. Margit Jenei              27H5450 C BÖF                             41.25   +11.33
5. Ildikó Keszthelyi         27H5050 C BÖF                             57.01   +27.09
6. Bartoňová Marie           BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor              65.15   +35.23
   Fesselhofer Traude        32A     C HSV OL Wiener Neustadt            abs         
   Gavendová Anna            TRI4650 C TJ TŽ Třinec                      abs         
   Henková Svatava           RBK5454 C SK Radioklub Blansko              abs         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
H10      1.80 km, 10 m, 6 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Antonowicz Jan            28P0600 C UNTS Warszawa                   10.28         
2. Beneš Jindřich            KON0404 C KOB Konice                      10.56   + 0.28
3. Mrozek Pawel              TRI0401 C TJ TŽ Třinec                    11.38   + 1.10
4. Doucha Martin             SNA0501 C TJ START Náchod                 13.50   + 3.22
5. Štorek Jan                JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov           14.47   + 4.19
6. Odehnal Tomáš             ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov           23.59   +13.31
   Doušek Tomáš              TBM0401 C KOS TJ Tesla Brno                 abs         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
H16      4.30 km, 45 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Semerád Antonín           7RC9803 C Orienteering Academy            27.47         
 2. Pryjma Fryderik R         7RC9807 C Orienteering Academy            28.40   + 0.53
 3. Jurczyk Maciej            51P9800 C UKS Sparta Czyżowice            28.47   + 1.00
 4. Minoiu George             22R9800 C CS Universitatea Criova         29.09   + 1.22
 5. Sláma Dušan               25S     C ATU Kosice                      29.15   + 1.28
 6. Urbaniak Jerzy            7RC9809 C Orienteering Academy            30.36   + 2.49
 7. Chupek Jakub              7RC9908 C Orienteering Academy            30.38   + 2.51
 8. Kašpar Petr               7RC9905 C Orienteering Academy            32.19   + 4.32
 9. Fencl Jonáš               7RC9901 C Orienteering Academy            33.26   + 5.39
10. Wlazel Dawid              38P     C UKS Orientus Lodz               37.20   + 9.33
11. Zuchmanski Przemysław     38P     C UKS Orientus Lodz               38.21   +10.34
12. Šebek Petr                7RC9906 C Orienteering Academy            38.40   +10.53
13. Kokoška Jakub             25S9902 C ATU Kosice                      39.38   +11.51
14. Janečka Viktor            7RC9909 C Orienteering Academy            45.47   +18.00
15. Beneš Miroslav            KON9915 B KOB Konice                      53.36   +25.49
    Vystavěl Ondřej           7RC9806 C Orienteering Academy             DISK         
    Horčička Vít              7RC9902 C Orienteering Academy             DISK         
    Ptáček Patrik             BBM9800 A BETA URSUS Orienteering           abs         
    Biederman Marcin          35P     C Polish Junior Team                abs         
    Vandas Daniel             7RC9805 C Orienteering Academy              abs         
    Kočí Josef                7RC9801 C Orienteering Academy              abs         
    Mordala Filip             38P     C UKS Orientus Lodz                 abs         
    Kohout Matyáš             7RC9802 C Orienteering Academy              abs         
    Jiroušek Matyáš           7RC9904 C Orienteering Academy              abs         
    Chvátil Šimon             7RC9903 C Orienteering Academy              abs         
    Thein Filip               7RC9907 C Orienteering Academy              abs         
    Lanc Vojtěch              TRI9807 A TJ TŽ Třinec                      abs         
    Cienciala Jan             7RC9808 C Orienteering Academy              abs         
    Hirš Otakar               ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno                abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
H18      4.70 km, 60 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Rzenca Krzysztof          38P     C UKS Orientus Lodz               24.05         
 2. Semrád Ladislav           7RC9704 C Orienteering Academy            27.31   + 3.26
 3. Wolowczyk Michal          28P9700 C UNTS Warszawa                   29.48   + 5.43
 4. Skalický Matyáš           KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí             31.35   + 7.30
 5. Palka Szymon              38P     C UKS Orientus Lodz               34.51   +10.46
 6. Bořil Jan                 7RC9701 C Orienteering Academy            35.40   +11.35
 7. Carlini Tommaso           11I     C Corsaorientamento Club Roma     37.14   +13.09
 8. Otruba Vojtěch            7RC9703 C Orienteering Academy            38.01   +13.56
 9. Walach Ondřej             TRI9601 B TJ TŽ Třinec                    39.58   +15.53
10. Peřinka Šimon             BBM9700 B BETA URSUS Orienteering         40.52   +16.47
    Borgiel Jaroslaw          11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdr   DISK         
    Mielec Jaromír            7RC9702 C Orienteering Academy              abs         
    Podmolík Josef            TZL9701 A SKOB Zlín                         abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
H35      5.10 km, 55 m, 22 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Smolka Martin             STE7100 C SK SKI-OB Šternberk             38.54         
 2. Věžník Roman              TTR7901 C OOB Třebíč                      38.58   + 0.04
 3. Šístek Daniel             SCP7507 C OK Sparta Praha                 39.12   + 0.18
 4. Procházka Jiří            ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov           40.55   + 2.01
 5. Karásek Martin            ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov               49.21   +10.27
 6. Václavek Jan              LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice         50.42   +11.48
 7. Sabou Gabriel             18R     C UNEFS Bucuresti Club            55.02   +16.08
 8. Féder Medard str.         73S7303 C Klub OB AŠK Pezinok             57.13   +18.19
 9. Valenta Jiří              SSU6301 C SK Severka Šumperk              57.37   +18.43
10. Cienciala Petr            TRI7600 C TJ TŽ Třinec                    63.26   +24.32
11. Kniebugl Anton            39S6401 C KOBRA Bratislava                63.41   +24.47
12. Horčička Petr             UOL7007 C SK UP Olomouc                   65.33   +26.39
13. Silnoušek Jiří            STE7200 C SK SKI-OB Šternberk             93.16   +54.22
14. Jadviščok Ladislav        UOL7700 C SK UP Olomouc                  107.41   +68.47
    Pecka Vlastimil           LLI7501 C TJ Loko Liberec                  DISK         
    Viskup Petr                       C                                   abs         
    Binar Robert              UOL7500 C SK UP Olomouc                     abs         
    Marek Antonín             STE7501 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Vlašímský Robert          SKV     C TJ Slovan Karlovy Vary            abs         
    Kolář Tomáš               SLA7103 C SKOB Slaný                        abs         
    Štolfa Jaromír            ZBM7506 C SK Žabovřesky Brno                abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
H40      4.70 km, 60 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Barrable Nick             19G7401 C South Yorkshire Orienteers (SY  27.38         
 2. Horký Jan                 UOL7100 C SK UP Olomouc                   29.05   + 1.27
 3. Filip Libor               SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  30.26   + 2.48
 4. Dupuy Francis             58F7400 C BOA                             30.54   + 3.16
 5. Poulain Antoine           48F     C CO Colmar                       32.53   + 5.15
 6. Goutaudier Christophe     50C     C Scapa Nancy                     34.30   + 6.52
 7. Zarfati Stefano           11I     C Corsaorientamento Club Roma     38.10   +10.32
 8. Jandera Tomáš             DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Rozt  40.20   +12.42
 9. Legallais Jean-luc        48F     C CO Colmar                       41.20   +13.42
10. Metelka Pavel             PHK6800 C OK 99 Hradec Králové            44.52   +17.14
11. Vlček Roman               SKM7000 C KOB Směr Kroměříž               46.01   +18.23
12. Chvátil Jiří              PHK7200 C OK 99 Hradec Králové            49.05   +21.27
13. Németi Tamás              34H7400 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor  50.16   +22.38
14. Pobuda Michal             SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec           56.30   +28.52
    Odehnal Luděk             ADA7400 C OOB TJ Spartak Adamov            DISK         
    Biederman Pawel                   C                                   abs         
    Vébr Radek                HAV7103 C SKOB Baník Havířov                abs         
    Suratov Timofey           19R7301 C Mile Sport                        abs         
    Locker Martin             SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn    abs         
    Blažek Petr               SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec             abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
H45      4.20 km, 45 m, 19 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Ptáček Pavel              BBM6508 C BETA URSUS Orienteering         35.03         
2. Holec Honza               MOV6701 C SKOB Ostrava                    36.52   + 1.49
3. Antonowicz Jerzy          28P6800 C UNTS Warszawa                   40.56   + 5.53
4. Kalousek Jiří             DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka               57.03   +22.00
5. Vlach Josef               KON6431 C KOB Konice                     105.17   +70.14
   Kos Michal                SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn    abs         
MS Zatloukal Patrik          PTI6622 C Sportovní klub Ptení             DISK         
MS Štípek Rostislav                  C                                   abs         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
H50      3.70 km, 40 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hirš Libor                VBM6000 C VSK Mendelu Brno                29.35         
 2. Kellner Gerhard           51A     C Team Austria Outdoor Orienteer  30.06   + 0.31
 3. Jalový Vlastimil          RBK6120 C SK Radioklub Blansko            40.15   +10.40
 4. Havel Leoš                VRL6401 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         43.00   +13.25
 5. Argaláš Jaroslav          TRI6202 C TJ TŽ Třinec                    64.36   +35.01
 6. Deredos Andrzej           38P     C UKS Orientus Lodz               78.22   +48.47
    Matyáš Petr               LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno        abs         
    Kula Jiří                 VAM6100 C OOB Vamberk                       abs         
    Kubeš Jaromír             PLU6219 C TJ Sokol Plumlov                  abs         
    Denisov Valery            15B     C Denisov Family                    abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
H55      3.70 km, 40 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Parkhomenko Viacheslav    13U     C OK Slavutich                    29.23         
 2. Zapletal Josef            51A     C Team Austria Outdoor Orienteer  35.14   + 5.51
 3. Navrátil Antonín          UOL5301 C SK UP Olomouc                   36.42   + 7.19
 4. Gurka Jiří                TUV4601 C SOK TJ Turnov                   37.56   + 8.33
 5. Minoiu Emilian            22R5700 C CS Universitatea Criova         38.48   + 9.25
 6. Olbrycht Janusz           73P5500 C OLBnO                           51.04   +21.41
 7. Jalový Jaroslav           RBK5719 C SK Radioklub Blansko            57.25   +28.02
    Lewandowski Krzysztof     38P     C UKS Orientus Lodz                 abs         
    Pospíšil Vojtěch          ZPV5517 C KOB ZPV Prostějov                 abs         
    Škorpil Martin            HOR5700 C TJ Jiskra Hořice                  abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
H60      3.40 km, 40 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Knap Jan                  LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice         29.52         
 2. Hones Sepp                26A     C HSV Ried                        30.03   + 0.11
 3. Juřeník Josef             MOV5201 C SKOB Ostrava                    32.29   + 2.37
 4. Jelínek Vít               TZL5102 C SKOB Zlín                       33.03   + 3.11
 5. Oudin Bernard             48F     C CO Colmar                       38.45   + 8.53
 6. Cabrnoch Jiří             DKL5400 C KOB Kladno                      39.31   + 9.39
 7. Krmášek Bohdan            AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opav  40.02   +10.10
 8. Pilc Oldřich              ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov               41.05   +11.13
 9. Denemarek Oldřich         BBM5100 C BETA URSUS Orienteering         41.28   +11.36
10. Henek Milan               RBK5307 C SK Radioklub Blansko            41.38   +11.46
11. Jadviščok Ladislav        UOL5101 C SK UP Olomouc                   42.53   +13.01
12. János Magyar              27H5200 C BÖF                             63.40   +33.48
    József Bugár              27H5300 C BÖF                              DISK         
    Dent Nick                 49A     C Australian Team                   abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
H65      3.40 km, 40 m, 16 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Jelínek Petr              TZL4902 C SKOB Zlín                       34.04         
2. Blum László István        34H4800 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor  34.59   + 0.55
3. Peška Antonín             HLV4801 C KČT - OB Holešov                35.55   + 1.51
4. Watson Ian                18G4701 C Manchester and District Orient  38.29   + 4.25
5. Rychtecký Josef           VCB4801 C TJ OB České Budějovice          39.11   + 5.07
6. Šidla Antonín             OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice        40.47   + 6.43
7. Chylík Pavol              MOV4901 C SKOB Ostrava                   129.59   +95.55
   Procházka Jan             TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno                DISK         
   Kříž Pavel                PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou       abs         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
H70      3.00 km, 20 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Havlík Jaroslav           SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín           33.37         
2. Diener Herbert            MOV4101 C SKOB Ostrava                    34.31   + 0.54
3. Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk              36.21   + 2.44
4. Schimm Dieter             BSO4401 C KOB Baník Sokolov               42.30   + 8.53
5. Šidla Jiří                OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice        44.29   +10.52
6. Sklenář Jan               MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně            45.27   +11.50
   Gřunděl Ivan              SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec             abs         
   Vávra Jiří                MOV4102 C SKOB Ostrava                      abs         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
H75      3.00 km, 20 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
   Kempf Adolf               15C     C KTV Altdtorf                      abs         
   Hynek Vladimír            ZPV3500 C KOB ZPV Prostějov                 abs         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
HDR      1.80 km, 15 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Semerád Jan               KON     C KOB Konice                      13.58         
 2. Jílková Lenka             KON0666 C KOB Konice                      16.40   + 2.42
 3. Šudřich Tomáš             KON     C KOB Konice                      17.34   + 3.36
 4. Odehnalová Tereza         ADA0851 C OOB TJ Spartak Adamov           17.39   + 3.41
 5. Jílková Pavla             KON0799 C KOB Konice                      18.39   + 4.41
 6. Doucha Tomáš              SNA0801 C TJ START Náchod                 18.57   + 4.59
 7. Vlašimská Karolína        SKV     C TJ Slovan Karlovy Vary          19.30   + 5.32
 8. Vavrečka Michal           KON     C KOB Konice                      19.57   + 5.59
 9. Vlašimská Bára            SKV     C TJ Slovan Karlovy Vary          20.56   + 6.58
10. Sedláčková Johana         JPV     C Oddíl OS SK Prostějov           22.45   + 8.47
11. Starý Dominik             KON     C KOB Konice                      23.07   + 9.09
12. Biesiacka Oliwia          38P0026 C UKS Orientus Lodz               25.23   +11.25
13. Matečný Matyáš                    C                                 26.29   +12.31
14. Podzimková Anna              10   C                                 27.13   +13.15
15. Jehlářová Anežka          UOL     C SK UP Olomouc                   27.46   +13.48
16. Věžníková Veronika        TTR09   C OOB Třebíč                      34.20   +20.22
17. Krtičková Ester           KON0750 C KOB Konice                      34.41   +20.43
18. Marek Martin              STE1100 C SK SKI-OB Šternberk             44.03   +30.05
19. Watson Helena                     C                                 45.52   +31.54
20. Németi Borbála            34H0850 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor  48.49   +34.51
    Lorenc Štěpán             PLU0606 C TJ Sokol Plumlov                 DISK         
    Stene Oskar                       C                                   abs         
    Linhartová Natálie                C                                   abs         
    Chmelář Filip                     C                                   abs         
    Horvátová Eva             ASU07   C Magnus Orienteering               abs         
    Viskup Alex                       C                                   abs         
    Kubeš David               PLU     C TJ Sokol Plumlov                  abs         
    Phillips Samantha         22U0850 C OC Virginia                       abs         
    Dětská Tereza                     C                                   abs         
    Dětský Michal                     C                                   abs         
    Matlach Matyáš            UOL     C SK UP Olomouc                     abs         
    Mikuilášek David          UOL     C SK UP Olomouc                     abs         
    Mikulášek Ondřej          UOL     C SK UP Olomouc                     abs         
    Kozák Vojtěch             TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno                 abs         
    Kašpárková Julie                  C                                   abs         
    Kašpárek Jan                      C                                   abs         
    Riebl Patrik                      C                                   abs         
    Reiblová Natálie                  C                                   abs         
    Lukš Bohuslav             DCE     C KOB Dobřichovice                  abs         
    Hrubá Jana                NNN     C Neregistrovaní                    abs         
    Pecka Matěj               LLI0901 C TJ Loko Liberec                   abs         
    Cienciala Filip           TRI0600 C TJ TŽ Třinec                      abs         
    Světnický Antonín         STE0800 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
DH10N      1.80 km, 15 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Soldán Robin              PLU0600 C TJ Sokol Plumlov                12.10         
 2. Procházková Doubravka     ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov           12.35   + 0.25
 3. Jandera Kryštof           PGP0700 C SK Praga                        13.37   + 1.27
 4. Bjolek Jan                BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek            15.03   + 2.53
 5. Matečná Sofie             JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov           16.17   + 4.07
 6. Cieslar Michael           TRI0505 C TJ TŽ Třinec                    17.34   + 5.24
 7. Cienciala Filip           TRI0600 C TJ TŽ Třinec                    18.07   + 5.57
 8. Komárková Zbyňka          SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec           26.47   +14.37
    Dupuy Célestin            58F0700 C BOA                              DISK         
    Lukšová Eliška            DCE0651 C KOB Dobřichovice                  abs         
    Zimová Veronika           DCE0650 C KOB Dobřichovice                  abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
P      2.80 km, 25 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Markowiak Daniel                  C                                 27.52         
 2. Jelínková Jana            TZL6556 C SKOB Zlín                       32.51   + 4.59
 3. Jílková Hana              KON8080 C KOB Konice                      33.53   + 6.01
 4. Vývoda Zdeněk             MOV6702 C SKOB Ostrava                    34.53   + 7.01
 5. Vlčková Lenka                     C                                 35.10   + 7.18
 6. Stará Pavla               BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD            35.22   + 7.30
 7. Haltof Petr               TRI7400 C TJ TŽ Třinec                    36.51   + 8.59
 8. Horká Soňa                UOL7150 C SK UP Olomouc                   37.54   +10.02
 9. Bjolek Lukáš              BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek            39.33   +11.41
10. Štorková Simona           JPV     C Oddíl OS SK Prostějov           42.35   +14.43
11. Mrozková Olga             TRI7350 C TJ TŽ Třinec                    42.51   +14.59
12. Štorek Petr               JPV     C Oddíl OS SK Prostějov           43.33   +15.41
13. Frydrychovský Josef       UOL5900 C SK UP Olomouc                   44.57   +17.05
14. Horký Jan                 UOL4600 C SK UP Olomouc                   45.05   +17.13
15. Filipová Lucie            SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  45.18   +17.26
16. Haider Anna               26A     C HSV Ried                        47.12   +19.20
17. Smékalová Jana            UOL7850 C SK UP Olomouc                   49.13   +21.21
18. Šubrt Zdeněk              UOL4201 C SK UP Olomouc                   53.39   +25.47
19. Botló Zbyněk              UOL     C SK UP Olomouc                   54.55   +27.03
20. Said Mahmoud              UOL6900 C SK UP Olomouc                   55.58   +28.06
21. Haltofová Marie           TRI7050 C TJ TŽ Třinec                    65.24   +37.32
22. Vývodová Zuzana           MOV6952 C SKOB Ostrava                    73.49   +45.57
23. Ligurský Ivo                      C                                 85.42   +57.50
    Horký Jan                 UOL     C SK UP Olomouc                    DISK         
    Holcová Hana              NNN     C Neregistrovaní                    abs         
    Lorenc Martin                     C                                   abs         
    Horňáková Hana            STH8351 C SK Studenec                       abs         
    Nykodým Petr                      C                                   abs         
    Benešová Petra            KON     C KOB Konice                        abs         
    Vlček Martin              SKM9901 C KOB Směr Kroměříž                 abs         
    Bauer Emil                VBM4410 C VSK Mendelu Brno                  abs         
    Kolistanikova Michaela            C                                   abs         
    Snášel Leoš                       C                                   abs         
    Koporová Lenka            ZBM9753 A SK Žabovřesky Brno                abs         
    Firešová Markéta          ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno                abs         
    Mikulášek Libor           UOL     C SK UP Olomouc                     abs         
    Laštůvková Petra          TRI     C TJ TŽ Třinec                      abs         
    Šváb Jan                  VSP5801 C USK Praha                         abs         
    Korpasová Lucie           LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno        abs         
    Hrubá Lenka               NNN     C Neregistrovaní                    abs         
    Stejskal Ondřej           LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno        abs         
    Aszódi Éva                34H7950 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor    abs         
    Fišerová Klára            BFM9851 C SKOB Frýdek - Místek              abs         
    Rohlík Petr               KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín                 abs         
    Smolková Dagmar           STE6451 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Soldán Martin             PLU9600 C TJ Sokol Plumlov                  abs         
    Lockerová Milena          SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn    abs         
    Filipková Marie           TRI7750 C TJ TŽ Třinec                      abs         
    Rohlík Jan                KVS9801 C SKOB Kobra Vsetín                 abs         
    Světnický Alexandr        STE6333 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Zatloukal Patrik          PTI6952 C Sportovní klub Ptení              abs         
    Fišerová Iveta            BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek              abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 16.08.2014 22:25
16.08.2014 WUOC Tour 2014
T      4.30 km, 45 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Arnošt Kamil              VSP7301 C USK Praha                       29.18         
 2. Kopecký David             UOL7800 C SK UP Olomouc                   34.10   + 4.52
 3. Ženčák Jaroslav           47C6100 C ASPV OA Šumperk                 34.11   + 4.53
 4. Gryc Jan                  TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno               35.08   + 5.50
 5. Grycová Petra             TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno               40.19   +11.01
 6. Arnoštová Kateřina        VSP7652 C USK Praha                       43.24   +14.06
 7. Pekárek Michal            RBK9015 C SK Radioklub Blansko            44.33   +15.15
 8. Smékal David              UOL7503 C SK UP Olomouc                   44.47   +15.29
 9. Tršová Daniela                    C                                 46.38   +17.20
10. Lorencová Linda                   C                                 48.06   +18.48
11. Trš Lubomír                       C                                 50.24   +21.06
12. Bruk Slavomír             TRI6800 C TJ TŽ Třinec                    54.37   +25.19
13. Kubíčková Marcela         PHK6251 C OK 99 Hradec Králové            54.43   +25.25
14. Vlažná Mirka              LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice        57.06   +27.48
15. Novotný Petr              NNN     C Neregistrovaní                  58.23   +29.05
16. Fukalová Martina          AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava            59.29   +30.11
17. Jeřábková Jana            UOL6954 C SK UP Olomouc                   63.51   +34.33
18. Jeřábek Petr              UOL6702 C SK UP Olomouc                   64.36   +35.18
19. Ženčáková Marie           47C6850 C ASPV OA Šumperk                 66.25   +37.07
20. Rokoszová Jaroslava       MOV6351 C SKOB Ostrava                    67.27   +38.09
21. Pullmanová Daniela        PLU8450 C TJ Sokol Plumlov                78.57   +49.39
22. Rokosz Bohumil            MOV4803 C SKOB Ostrava                    90.10   +60.52
    Stene Dana                UOL     C SK UP Olomouc                     abs         
    Jordanov Nikolaj          VBM6501 C VSK Mendelu Brno                  abs         
    Bauer Emil                VBM4410 C VSK Mendelu Brno                  abs         
    Robotka Libor             PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská            abs         
    Štrossová Veronika        DCE8250 C KOB Dobřichovice                  abs         
    Stoklasa Bohumil          PLU8417 C TJ Sokol Plumlov                  abs         
    Chmelářová Radka                  C                                   abs         
    Horvát Petr               ASU9447 E Magnus Orienteering               abs         
    Bravená Alexandra         VBM6155 C VSK Mendelu Brno                  abs         
    Chroustová Lenka          ZBM9457 A SK Žabovřesky Brno                abs         
    Nešporová Barbora         TZL7652 C SKOB Zlín                         abs         
    Sysel Zdeněk                      C                                   abs         
    Svobodová Hana            SMB     C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav       abs         
    Svoboda Robert                    C                                   abs         
    Deubel Dirk               12A     C Naturfreunde Wien                 abs         
    Blažková Markéta          SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec             abs         
    Karásek Michal            ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov                 abs         
MS  Filipek Daniel            TRI7200 C TJ TŽ Třinec                    80.19   +51.01
--------------------------------------------------------------------------------------