11I Corsaorientamento Club Roma

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 240)364 997828 H21E 11I Nisi Giacomo 30.00 67.00 81.00 0.00 600.00 Kč ( 243)294 1401561 H18 11I Carlini Tommaso 43.00 127.00 29.00 0.00 600.00 Kč ( 241)118 700038 D21E 11I Brandi Andreina 50.00 93.00 94.00 0.00 600.00 Kč ( 242)374 1789789 H21E 11I Sintoni Mike 50.00 15.00 43.00 0.00 600.00 Kč ( 244)406 1006245 H40 11I Zarfati Stefano 98.00 7.00 95.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 3000.00 Kč

11J Japan Team

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 326)349 ? H21E 11J Kohei Onishi 0.00 41.00 63.00 0.00 0.00 Kč ( 327)383 ? H21E 11J Yuta Tanikawa 68.00 33.00 101.00 0.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

11P UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 309)302 2032321 H18 11P9700 Borgiel Jaroslaw 59.00 109.00 9.00 0.00 700.00 Kč
VKLAD CELKEM 700.00 Kč

12A Naturfreunde Wien

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 468) 721024 T 12A Deubel Dirk 0.00 0.00 0.00 0.00 400.00 Kč ( 562)267 7008000 H14A 12A Deubel Joergen 55.00 123.00 36.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 1000.00 Kč

13A OLC Wienerwald

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 609)116 9931129 D21E 13A9350 Nilsson Simkovics Anna 46.00 95.00 72.00 0.00 800.00 Kč
VKLAD CELKEM 800.00 Kč

13U OK Slavutich

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 429)111 502539 D21A 13U Parkhomenko Oleksandra 33.00 84.00 39.00 0.00 800.00 Kč ( 430)333 335958 H21B 13U Bielikov Oleksandr 62.00 97.00 108.00 0.00 800.00 Kč ( 431)452 1601765 H55 13U Parkhomenko Viacheslav 111.00 52.00 16.00 0.00 800.00 Kč
VKLAD CELKEM 2400.00 Kč

15B Denisov Family

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 358)172 220541 D50 15B Denisova Natallia 12.00 117.00 114.00 0.00 700.00 Kč ( 357)441 220056 H50 15B Denisov Valery 91.00 30.00 83.00 0.00 700.00 Kč ( 380)182 222498 D55 15B Nikitsina Tatsiana 95.00 5.00 10.00 0.00 700.00 Kč
VKLAD CELKEM 2100.00 Kč

15C KTV Altdtorf

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 210)495 2043928 H75 15C Kempf Adolf 52.00 52.00 68.00 abs 450.00 Kč
VKLAD CELKEM 450.00 Kč

16B Lovech

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 367)354 7226349 H21E 16B9500 Atanasov Apostol 10.00 5.00 61.00 0.00 700.00 Kč
VKLAD CELKEM 700.00 Kč

17I 0147 Orienteering Tarzo

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 420)168 205860 D50 17I6000 Virgolini Maria Pia 4.00 119.00 120.00 0.00 800.00 Kč
VKLAD CELKEM 800.00 Kč

18G Manchester and District Orienteering Club

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 427)474 897310 H65 18G4701 Watson Ian 63.00 20.00 96.00 0.00 800.00 Kč
VKLAD CELKEM 800.00 Kč

18R UNEFS Bucuresti Club

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 382)125 1100011 D21E 18R Maiorescu Irina 64.00 73.00 80.00 0.00 700.00 Kč ( 625)390 1006662 H35 18R Sabou Gabriel 108.00 59.00 69.00 0.00 700.00 Kč
VKLAD CELKEM 1400.00 Kč

18U US Team

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 351)324 1990051 H21A 18U Jones Ian 61.00 40.00 85.00 0.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

19G South Yorkshire Orienteers (SYO)

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 437)418 501065 H40 19G7401 Barrable Nick 122.00 23.00 107.00 0.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

19P Tukan Iwiny

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 365)358 9109211 H21E 19P9100 Pachnik Wojciech 18.00 65.00 69.00 0.00 700.00 Kč
VKLAD CELKEM 700.00 Kč

19R Mile Sport

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 436)415 1005925 H40 19R7301 Suratov Timofey 116.00 1.00 115.00 0.00 800.00 Kč
VKLAD CELKEM 800.00 Kč

22R CS Universitatea Criova

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 588)120 9000101 D21E 22R7250 Minoiu Veronica 54.00 61.00 84.00 0.00 800.00 Kč ( 589)334 9000104 H21B 22R9400 Blejdea Alexandru 64.00 83.00 90.00 0.00 800.00 Kč ( 590)274 9000107 H16 22R9800 Minoiu George 95.00 114.00 26.00 0.00 800.00 Kč ( 587)451 9000108 H55 22R5700 Minoiu Emilian 109.00 66.00 12.00 0.00 800.00 Kč
VKLAD CELKEM 3200.00 Kč

22U OC Virginia

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 612) ? HDR 22U0850 Phillips Samantha abs 0.00 abs abs 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 50.00 Kč

24P Slask O-Team

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 147)106 886320 D21A 24P9450 Kasza Izabela 23.00 118.00 35.00 0.00 600.00 Kč ( 148)370 2043891 H21E 24P9400 Jurczyk Tomasz 42.00 43.00 35.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

25S ATU Kosice

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 277)316 416544 H21A 25S8804 Kaprál Matúš 45.00 0.00 91.00 0.00 600.00 Kč ( 279)279 307264 H16 25S9902 Kokoška Jakub 105.00 110.00 84.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

26A HSV Ried

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 239)474 230580 H60 26A Hones Sepp 48.00 102.00 66.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

27H BÖF

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 39)464 448981 H60 27H5200 János Magyar 28.00 100.00 64.00 0.00 600.00 Kč ( 40)187 45441 D60 27H5450 Margit Jenei 36.00 39.00 34.00 0.00 600.00 Kč ( 37)471 45439 H60 27H5300 József Bugár 42.00 94.00 78.00 0.00 600.00 Kč ( 38)191 448960 D60 27H5050 Ildikó Keszthelyi 44.00 35.00 38.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 2400.00 Kč

28P UNTS Warszawa

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 671)98 887219 D21A 28P9550 Zebrowska Barbara 7.00 94.00 9.00 0.00 800.00 Kč ( 577)170 895011 D50 28P6450 Parfianowicz Joanna 8.00 113.00 110.00 0.00 800.00 Kč ( 672)18 886678 D12A 28P Rudenko Zuzanna 13.00 29.00 83.00 0.00 400.00 Kč ( 322)103 895015 D21A 28P6850 Gornicka-Antonowicz An 17.00 116.00 19.00 0.00 700.00 Kč ( 323)66 886680 D16 28P9850 Antonowicz Anna Maria 29.00 98.00 66.00 0.00 700.00 Kč ( 355)365 9200095 H21E 28P9501 Wolowczyk Krzysztof 32.00 23.00 31.00 0.00 700.00 Kč ( 356)297 9200094 H18 28P9700 Wolowczyk Michal 49.00 105.00 7.00 0.00 700.00 Kč ( 321)213 886672 H10 28P0600 Antonowicz Jan 61.00 98.00 11.00 0.00 300.00 Kč ( 324)429 504405 H45 28P6800 Antonowicz Jerzy 100.00 12.00 65.00 0.00 700.00 Kč
VKLAD CELKEM 5800.00 Kč

29L Labirintas

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 360)350 1404017 H21E 29L9100 Janušis Gediminas abs 29.00 77.00 abs 350.00 Kč ( 361)309 2042569 H21A 29L9200 Janušis Laimonas abs 18.00 117.00 abs 350.00 Kč
VKLAD CELKEM 700.00 Kč

32A HSV OL Wiener Neustadt

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 438)185 531209 D60 32A Fesselhofer Traude abs abs 28.00 abs 200.00 Kč ( 379)372 872110 H21E 32A Fesselhofer Roland 46.00 17.00 83.00 0.00 700.00 Kč
VKLAD CELKEM 900.00 Kč

34H Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 59) 2019813 P 34H7950 Aszódi Éva 0.00 0.00 0.00 0.00 400.00 Kč ( 63) 2019808 HDR 34H0850 Németi Borbála 0.00 0.00 0.00 0.00 200.00 Kč ( 58)142 45573 D40 34H7450 Blum Réka 2.00 60.00 61.00 0.00 600.00 Kč ( 56)147 45572 D40 34H7050 Blum Henriette 12.00 64.00 67.00 0.00 600.00 Kč ( 65)478 45574 H65 34H4800 Blum László István 71.00 12.00 92.00 0.00 600.00 Kč ( 64)342 45575 H21B 34H8000 Blum László 80.00 77.00 122.00 0.00 600.00 Kč ( 57)419 233653 H40 34H7400 Németi Tamás 124.00 11.00 119.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 3600.00 Kč

35P Polish Junior Team

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 409)361 ? H21E 35P Sokalski Dariusz 24.00 55.00 75.00 0.00 700.00 Kč ( 407)85 ? D18 35P Maciejewska Angelika 30.00 20.00 5.00 0.00 700.00 Kč ( 408)87 ? D18 35P Wanczyk Zuzanna 34.00 2.00 11.00 0.00 700.00 Kč ( 405)72 ? D16 35P Królik Kinga 41.00 122.00 60.00 0.00 700.00 Kč ( 406)92 ? D18 35P Morawska Maja 44.00 6.00 21.00 0.00 700.00 Kč ( 404)292 ? H16 35P Biederman Marcin 131.00 54.00 48.00 0.00 700.00 Kč
VKLAD CELKEM 4200.00 Kč

37H Hong Kong Team

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 381)381 344359 H21E 37H Hui Siu Tung 64.00 47.00 107.00 0.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

38P UKS Orientus Lodz

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 617) 339286 HDR 38P0026 Biesiacka Oliwia 0.00 0.00 0.00 0.00 200.00 Kč ( 212)95 7200167 D21A 38P Bialkowska Aneta 1.00 80.00 3.00 0.00 600.00 Kč ( 217)54 7200162 D16 38P Filipowska Aleksandra 5.00 126.00 82.00 0.00 600.00 Kč ( 432)56 ? D16 38P Chwialkowska Matylda 9.00 112.00 78.00 0.00 800.00 Kč ( 219)171 339282 D50 38P Deredos Nina 10.00 115.00 122.00 0.00 600.00 Kč ( 214)246 412188 H14A 38P Bartos Grzegorz 13.00 113.00 24.00 0.00 300.00 Kč ( 223)58 412191 D16 38P Fortuniak Weronika 13.00 108.00 122.00 0.00 600.00 Kč ( 228)356 842658 H21E 38P Pilkowski Tadeusz 14.00 3.00 99.00 0.00 600.00 Kč ( 215)19 412121 D12A 38P Block Amelia 15.00 31.00 87.00 0.00 300.00 Kč ( 218)248 339279 H14A 38P Deredos Bruno 17.00 85.00 20.00 0.00 300.00 Kč ( 616)253 339285 H14A 38P0025 Jasinski Maciej 27.00 99.00 34.00 0.00 400.00 Kč ( 231)70 412375 D16 38P Wiecha Dominika 37.00 118.00 104.00 0.00 600.00 Kč ( 216)373 7200174 H21E 38P Charuba Lukasz 48.00 25.00 41.00 0.00 600.00 Kč ( 227)264 412189 H14A 38P Pietek Jakub 49.00 73.00 42.00 0.00 300.00 Kč ( 230)266 7200163 H14A 38P Rzenca Piotr 53.00 77.00 30.00 0.00 300.00 Kč ( 226)322 339282 H21A 38P Markowiak Sebastian 57.00 28.00 121.00 0.00 600.00 Kč ( 433)305 ? H18 38P Rzenca Krzysztof 65.00 121.00 23.00 0.00 800.00 Kč ( 224)327 7200175 H21A 38P Kordala Michał 67.00 2.00 103.00 0.00 600.00 Kč ( 221)307 887249 H18 38P Palka Szymon 69.00 113.00 13.00 0.00 600.00 Kč ( 229)41 412347 D14A 38P Proga Agnieszka 84.00 95.00 93.00 0.00 300.00 Kč ( 220)271 339280 H16 38P Mordala Filip 89.00 68.00 58.00 0.00 600.00 Kč ( 222)440 339275 H50 38P Deredos Andrzej 89.00 42.00 77.00 0.00 600.00 Kč ( 213)227 412599 H12A 38P Bartos Zbigniew 91.00 23.00 53.00 0.00 300.00 Kč ( 233)275 895244 H16 38P Zuchmanski Przemysław 97.00 100.00 44.00 0.00 600.00 Kč ( 225)450 339281 H55 38P Lewandowski Krzysztof 107.00 60.00 8.00 0.00 600.00 Kč ( 232)288 2034198 H16 38P Wlazel Dawid 123.00 96.00 22.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 13300.00 Kč

39S KOBRA Bratislava

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 235)259 53840 H14A 39S Kniebugl Jakub 39.00 87.00 48.00 0.00 300.00 Kč ( 234)399 416747 H35 39S6401 Kniebugl Anton 126.00 51.00 41.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 810.00 Kč

45P KU AZS WAT Warszawa

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 549)352 2015828 H21E 45P Loniewski Grzegorz 6.00 9.00 87.00 0.00 800.00 Kč
VKLAD CELKEM 800.00 Kč

48F CO Colmar

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 403)242 1603115 H14A 48F Poulain Jules 5.00 91.00 52.00 0.00 300.00 Kč ( 417)468 1041252 H60 48F Oudin Bernard 36.00 80.00 54.00 0.00 700.00 Kč ( 418)192 1603107 D60 48F Oudin Marie-Reine 46.00 33.00 22.00 0.00 700.00 Kč ( 401)432 1680402 H45 48F Legallais Jean-luc 106.00 20.00 51.00 0.00 700.00 Kč ( 402)404 1603103 H35 48F Poulain Antoine 136.00 45.00 71.00 0.00 700.00 Kč
VKLAD CELKEM 3100.00 Kč

49A Australian Team

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 333)469 1602095 H60 49A Dent Nick 38.00 88.00 68.00 0.00 0.00 Kč ( 334)183 1956420 D55 49A Wood Hilary 97.00 13.00 14.00 0.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

50C C. Goutaudier

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 624)413 1291273 H40 50C Goutaudier Christophe 112.00 27.00 121.00 0.00 700.00 Kč
VKLAD CELKEM 700.00 Kč

51A Team Austria Outdoor Orienteering

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 399)60 992710 D16 51A Knauder Vitoria 17.00 86.00 64.00 0.00 800.00 Kč ( 390)105 2042188 D21A 51A Hauser Barbara 21.00 96.00 11.00 0.00 700.00 Kč ( 389)360 590115 H21E 51A Pacher Hannes 22.00 13.00 39.00 0.00 700.00 Kč ( 395)366 882507 H21E 51A Schachner Sandro 34.00 61.00 57.00 0.00 700.00 Kč ( 392)129 800024 D21E 51A Leonhard Karin 72.00 65.00 100.00 0.00 700.00 Kč ( 394)339 307628 H21B 51A Immervoll Christopher 74.00 75.00 110.00 0.00 700.00 Kč ( 391)438 899008 H50 51A Kellner Gerhard 85.00 36.00 81.00 0.00 700.00 Kč ( 398)345 887722 H21B 51A Traint Stefan 86.00 79.00 114.00 0.00 800.00 Kč ( 445)44 2041774 D14A 51A Sladek Laura 90.00 125.00 97.00 0.00 400.00 Kč ( 400)46 1250800 D14A 51A Lueger Anna 94.00 117.00 117.00 0.00 400.00 Kč ( 393)453 9140659 H55 51A Zapletal Josef 113.00 54.00 2.00 0.00 700.00 Kč
VKLAD CELKEM 7300.00 Kč

51P UKS Sparta Czyżowice

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 601)286 2028220 H16 51P9800 Jurczyk Maciej 119.00 104.00 50.00 0.00 800.00 Kč
VKLAD CELKEM 800.00 Kč

58F BOA

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 411)13 2015570 D12A 58F0250 Dupuy Rose-Lou 3.00 43.00 75.00 0.00 400.00 Kč ( 412)8 1004676 D10 58F0550 Dupuy Violette 14.00 64.00 39.00 0.00 400.00 Kč ( 414)130 340573 D35 58F7750 Sandrine Noble 53.00 40.00 43.00 0.00 800.00 Kč ( 413)205 1004685 DH10N 58F0700 Dupuy Célestin 58.00 16.00 84.00 0.00 400.00 Kč ( 410)421 9002000 H40 58F7400 Dupuy Francis 128.00 3.00 105.00 0.00 800.00 Kč
VKLAD CELKEM 2800.00 Kč

66P UKS Azymut Pabianice

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 384)311 886310 H21A 66P Pabich Tomasz 35.00 4.00 95.00 0.00 700.00 Kč ( 386)318 887252 H21A 66P Ciekanski Mateusz 49.00 16.00 111.00 0.00 700.00 Kč ( 385)321 887214 H21A 66P Lubis Michal 55.00 12.00 115.00 0.00 700.00 Kč ( 388)380 887235 H21E 66P Gryzio Lukasz 62.00 35.00 97.00 0.00 700.00 Kč ( 387)328 887224 H21A 66P Marciniak Patryk 69.00 38.00 119.00 0.00 700.00 Kč ( 383)130 553466 D21E 66P Pabich Maria 74.00 89.00 104.00 0.00 700.00 Kč
VKLAD CELKEM 4200.00 Kč

6YC Neregistrovaní

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 41)104 ? D21A 6YC8850 Sokolová Libuše 19.00 112.00 29.00 abs neregi 450.00 Kč
VKLAD CELKEM 450.00 Kč

71P UKS Kusy Warszawa

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 597)22 7020806 D12A 71P0251 Borzym Izabela 21.00 45.00 71.00 0.00 400.00 Kč ( 596)24 7060403 D12A 71P0351 Dolinska Zuzanna 25.00 41.00 77.00 0.00 400.00 Kč ( 599)367 981854 H21E 71P8601 Galicz Karol 36.00 59.00 89.00 0.00 800.00 Kč ( 598)265 9556877 H14A 71P Zienkiewicz Grzegorz 51.00 83.00 46.00 0.00 400.00 Kč ( 563)231 4631779 H12B 71P Zielenewski Aleksander 56.00 73.00 79.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 2600.00 Kč

73P OLBnO

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 117)180 412377 D55 73P5650 Olbrycht Anna 91.00 19.00 0.00 0.00 600.00 Kč ( 116)458 886663 H55 73P5500 Olbrycht Janusz 123.00 70.00 0.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

73S Klub OB AŠK Pezinok

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 238)257 887948 H14A 73S Matej Cidorík 35.00 111.00 2.00 0.00 300.00 Kč ( 237)263 7201802 H14A 73S0102 Féder Medard n 47.00 75.00 6.00 0.00 300.00 Kč ( 236)387 7201804 H35 73S7303 Féder Medard str. 102.00 83.00 51.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 1065.00 Kč

7RC Orienteering Academy

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 203)53 224883 D16 7RC9956 Kubíčková Jana 3.00 120.00 72.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 190)55 682075 D16 7RC9952 Janošíková Tereza 7.00 102.00 106.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 335)244 995867 H14A 7RC0101 Gryc Vojtěch 9.00 117.00 44.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 194)57 2027242 D16 7RC9856 Vývodová Jana 11.00 116.00 76.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 202)59 1006615 D16 7RC9955 Kopecká Anna 15.00 106.00 120.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 259)61 2073659 D16 7RC9953 Křečková Jana 19.00 74.00 114.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 184)63 2058511 D16 7RC9851 Čechová Tereza 23.00 82.00 68.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 167)252 2032380 H14A 7RC0001 Rusin Jan 25.00 93.00 40.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 185)64 361939 D16 7RC9852 Fukalová Hana 25.00 110.00 116.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 204)67 2061783 D16 7RC9957 Poláková Tereza 31.00 84.00 102.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 168)256 201790 H14A 7RC0002 Volák Ondřej 33.00 107.00 14.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 191)69 7201776 D16 7RC9954 Kalenská Dominika 35.00 72.00 80.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 187)71 331363 D16 7RC9853 Novotná Klára 39.00 96.00 110.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 174)295 7200584 H18 7RC9701 Bořil Jan 45.00 111.00 21.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 186)75 229382 D16 7RC9857 Grycová Veronika 47.00 78.00 62.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 620)117 2011864 D21E 7RC Knapová Lenka 48.00 77.00 68.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 175)298 515123 H18 7RC9702 Mielec Jaromír 51.00 129.00 27.00 abs neregi 0.00 Kč ( 189)79 682365 D16 7RC9951 Chaloupská Barbora 55.00 130.00 92.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 177)301 2053577 H18 7RC9704 Semrád Ladislav 57.00 107.00 31.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 192)81 1007538 D16 7RC9854 Pilcová Sabina 59.00 124.00 96.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 176)303 1007529 H18 7RC9703 Otruba Vojtěch 61.00 125.00 17.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 193)82 1007537 D16 7RC9855 Soldánová Tereza 61.00 90.00 88.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 169)34 2027245 D14A 7RC0051 Filipová Tereza 70.00 115.00 115.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 619)128 866283 D21E 7RC Neradová Alena 70.00 91.00 96.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 166)262 9980704 H16 7RC9807 Pryjma Fryderik R 71.00 76.00 70.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 621)338 7001234 H21B 7RC Novotný Tomáš 72.00 95.00 120.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 197)263 7200370 H16 7RC9908 Chupek Jakub 73.00 62.00 34.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 179)264 2031366 H16 7RC9802 Kohout Matyáš 75.00 98.00 38.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 618)131 1008144 D21E 7RC Valešová Jana 76.00 81.00 92.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 260)265 234537 H16 7RC9909 Janečka Viktor 77.00 80.00 66.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 170)38 7200901 D14A 7RC0052 Nešporová Alžběta 78.00 123.00 119.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 188)266 2060270 H16 7RC9907 Thein Filip 79.00 70.00 56.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 180)267 897357 H16 7RC9803 Semerád Antonín 81.00 92.00 24.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 195)269 2070827 H16 7RC9901 Fencl Jonáš 85.00 112.00 46.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 165)42 232865 D14A 7RC0055 Grycová Kateřina 86.00 101.00 87.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 178)272 1007539 H16 7RC9801 Kočí Josef 91.00 74.00 28.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 173)228 2020722 H12A 7RC0301 Novotný Erik 93.00 19.00 55.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 201)276 9903301 H16 7RC9906 Šebek Petr 99.00 64.00 82.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 171)49 331514 D14A 7RC0053 Novotná Tereza 100.00 111.00 111.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 198)278 2035744 H16 7RC9903 Chvátil Šimon 103.00 84.00 52.00 abs neregi 0.00 Kč ( 172)51 897364 D14A 7RC0054 Peterová Jana 104.00 97.00 105.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 182)281 9110998 H16 7RC9805 Vandas Daniel 109.00 58.00 64.00 abs neregi 0.00 Kč ( 336)283 1400410 H16 7RC9808 Cienciala Jan 113.00 116.00 60.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 200)285 2069090 H16 7RC9905 Kašpar Petr 117.00 88.00 78.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 183)287 1602633 H16 7RC9806 Vystavěl Ondřej 121.00 82.00 32.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 196)289 682370 H16 7RC9902 Horčička Vít 125.00 52.00 74.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 181)290 2055354 H16 7RC9804 Starý Ondřej 127.00 102.00 80.00 abs neregi 0.00 Kč ( 416)291 ? H16 7RC9809 Urbaniak Jerzy 129.00 108.00 20.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 199)294 2031354 H16 7RC9904 Jiroušek Matyáš 135.00 66.00 42.00 0.00 neregi 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

7VC Canadian Team

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 209)326 2012272 H21A 7VC Kesteven Jared 65.00 26.00 123.00 0.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

81S IFK Lidingö SOK

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 434)376 810707 H21E 81S Kvaal Osterbo Oystein 54.00 49.00 33.00 0.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

82S Saveldalen

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 622)357 886558 H21E 82S Keely Leon 16.00 39.00 49.00 0.00 1000.0 Kč
VKLAD CELKEM 1000.00 Kč

8BC FWOC

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 313)241 2012273 H14A 8BC Svoboda David 3.00 89.00 38.00 0.00 300.00 Kč ( 314)353 2012274 H21E 8BC Svoboda Michael 8.00 21.00 103.00 0.00 700.00 Kč
VKLAD CELKEM 1000.00 Kč

9DC ANCO

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 435)355 1394262 H21E 9DC8201 Rollier Baptiste 12.00 45.00 67.00 0.00 800.00 Kč
VKLAD CELKEM 800.00 Kč

ADA OOB TJ Spartak Adamov

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 12) 2053553 HDR ADA0851 Odehnalová Tereza 0.00 0.00 0.00 0.00 neregi 200.00 Kč ( 11)211 2053552 H10 ADA0500 Odehnal Tomáš 57.00 86.00 5.00 0.00 300.00 Kč ( 301)133 352314 D35 ADA7651 Procházková Lucie 59.00 28.00 31.00 0.00 600.00 Kč ( 302)209 981840 DH10N ADA0651 Procházková Doubravka 66.00 14.00 78.00 0.00 300.00 Kč ( 10)414 2053551 H40 ADA7400 Odehnal Luděk 114.00 31.00 123.00 0.00 600.00 Kč ( 300)402 49864 H35 ADA7512 Procházka Jiří 132.00 49.00 53.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 2600.00 Kč

AOV OOB TJ Baník Ostrava

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 470) 416152 T AOV9550 Fukalová Martina 0.00 0.00 0.00 0.00 400.00 Kč ( 305)139 232136 D35 AOV7051 Fukalová Radmila 71.00 34.00 39.00 0.00 600.00 Kč ( 261)156 896961 D45 AOV6951 Mielcová Elena 81.00 87.00 30.00 0.00 600.00 Kč ( 262)222 920660 H12A AOV0301 Mielec Radomír 81.00 13.00 45.00 0.00 300.00 Kč ( 263)344 515430 H21B AOV6901 Mielec Jaromír 84.00 87.00 94.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 2500.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 137)343 920681 H21B ASU9243 Ostřanský Filip 82.00 91.00 98.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

AUS Tintookies

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 614)524 1207225 H21E AUS McNulty Henry abs abs 45.00 abs 200.00 Kč ( 615)119 433939 D21E AUS Sprod Olivia 52.00 67.00 88.00 0.00 800.00 Kč
VKLAD CELKEM 1000.00 Kč

BBM BETA URSUS Orienteering

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 265)362 886286 H21E BBM9600 Ptáček Pavel 26.00 63.00 37.00 0.00 600.00 Kč ( 160)467 410398 H60 BBM5100 Denemarek Oldřich 34.00 104.00 80.00 0.00 600.00 Kč ( 55)377 515468 H21E BBM7205 Fiala Jan 56.00 31.00 95.00 0.00 600.00 Kč ( 159)306 331797 H18 BBM9700 Peřinka Šimon 67.00 117.00 25.00 0.00 600.00 Kč ( 320)36 2056262 D14A BBM0050 Opálková Martina 74.00 103.00 95.00 0.00 300.00 Kč ( 158)162 331257 D45 BBM6550 Peřinková Irena 93.00 97.00 32.00 0.00 600.00 Kč ( 264)434 980377 H45 BBM6508 Ptáček Pavel 110.00 4.00 49.00 0.00 600.00 Kč ( 266)295 980376 H16 BBM9800 Ptáček Patrik 137.00 60.00 72.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 4320.00 Kč

BFM SKOB Frýdek - Místek

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 341) 410791 P BFM7451 Fišerová Iveta abs 0.00 abs abs neregi 100.00 Kč ( 342) 410792 P BFM9851 Fišerová Klára abs 0.00 abs abs neregi 100.00 Kč ( 340) 428209 P BFM7601 Bjolek Lukáš 0.00 0.00 0.00 0.00 neregi 400.00 Kč ( 339)235 49456 H12B BFM0305 Bjolek Michal 64.00 75.00 89.00 0.00 neregi 300.00 Kč ( 338)210 49453 DH10N BFM0601 Bjolek Jan 68.00 2.00 92.00 0.00 neregi 300.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

BOR OK Jiskra Nový Bor

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 258)186 8433 D60 BOR5351 Bartoňová Marie 34.00 27.00 30.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

BSO KOB Baník Sokolov

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 69)336 7873 H21B BSO8202 Schimm Petr 68.00 93.00 100.00 0.00 600.00 Kč ( 95)492 8689 H70 BSO4401 Schimm Dieter 86.00 36.00 50.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 17)114 52593 D21A CEL8686 Dosedělová Jana 39.00 92.00 33.00 0.00 600.00 Kč ( 397)340 52744 H21B CEL5628 Špičák František 76.00 73.00 116.00 0.00 700.00 Kč
VKLAD CELKEM 1300.00 Kč

DCE KOB Dobřichovice

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 579) 7869 T DCE8250 Štrossová Veronika 0.00 0.00 0.00 0.00 neregi 400.00 Kč ( 581)203 ? DH10N DCE0651 Lukšová Eliška 54.00 12.00 76.00 0.00 neregi 400.00 Kč ( 580)208 224880 DH10N DCE0650 Zimová Veronika 64.00 18.00 98.00 0.00 neregi 400.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

DKL KOB Kladno

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 602)461 416324 H60 DKL5400 Cabrnoch Jiří 22.00 98.00 74.00 0.00 800.00 Kč ( 603)177 53520 D55 DKL5550 Cabrnochová Hana 85.00 11.00 12.00 0.00 800.00 Kč
VKLAD CELKEM 1600.00 Kč

DKP Oddíl OB Kotlářka

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 152)424 443079 H45 DKP6901 Kalousek Jiří 90.00 6.00 57.00 0.00 600.00 Kč ( 153)45 443091 D14A DKP0151 Kalousková Marie 92.00 119.00 89.00 0.00 300.00 Kč
VKLAD CELKEM 900.00 Kč

DOB KOB Dobruška

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 9)108 681856 D21A DOB7878 Černíková Barbora 27.00 106.00 15.00 0.00 600.00 Kč ( 2)319 2027232 H21A DOB7801 Leštínský Tomáš 51.00 14.00 105.00 abs 450.00 Kč
VKLAD CELKEM 1050.00 Kč

DVP TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 36)137 232976 D35 DVP7751 Janderová Markéta 67.00 36.00 33.00 0.00 600.00 Kč ( 33)410 232723 H40 DVP7304 Jandera Tomáš 106.00 13.00 111.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

HAV SKOB Baník Havířov

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 424)146 896971 D40 HAV7050 Vébrová Šárka 10.00 54.00 abs abs 400.00 Kč ( 423)229 515058 H12B HAV0200 Vébr Tomáš 52.00 69.00 abs abs 200.00 Kč ( 422)424 515066 H40 HAV7103 Vébr Radek 134.00 15.00 abs abs 400.00 Kč
VKLAD CELKEM 1000.00 Kč

HLV KČT - OB Holešov

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 269)479 416088 H65 HLV4801 Peška Antonín 73.00 0.00 88.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

HOR TJ Jiskra Hořice

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 359)456 2011900 H55 HOR5700 Škorpil Martin 119.00 62.00 20.00 0.00 700.00 Kč
VKLAD CELKEM 700.00 Kč

JPV Oddíl OS SK Prostějov

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 605)519 2045208 DH10N JPV0567 Matečná Sofie abs abs 80.00 0.00 0.00 Kč ( 606)520 2045209 DH10N JPV0579 Hrubá Klára abs abs 74.00 0.00 0.00 Kč ( 591)247 52746 H14A JPV0123 Holusek Jiří 15.00 101.00 22.00 0.00 0.00 Kč ( 585)255 ? H14A JPV0111 Skopal Vojtěch 31.00 abs 8.00 abs neregi 0.00 Kč ( 592)212 ? H10 JPV0505 Štorek Jan 59.00 96.00 7.00 0.00 0.00 Kč ( 586)217 ? H12A JPV0202 Štorek David 71.00 9.00 49.00 0.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

KAM SK Kamenice

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 396)115 53599 D21E KAM9550 Bořánková Karolína 44.00 69.00 82.00 abs 525.00 Kč
VKLAD CELKEM 525.00 Kč

KON KOB Konice

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 124)100 8898 D21A KON9572 Vlachová Eliška 11.00 102.00 5.00 0.00 0.00 Kč ( 105)78 ? D16 KON9898 Vlachová Kateřina 53.00 128.00 86.00 0.00 0.00 Kč ( 53)214 52718 H10 KON0404 Beneš Jindřich 63.00 100.00 3.00 0.00 0.00 Kč ( 104)157 ? D45 KON6969 Vlachová Olga 83.00 95.00 42.00 0.00 0.00 Kč ( 103)431 361996 H45 KON6431 Vlach Josef 104.00 16.00 53.00 0.00 0.00 Kč ( 54)293 361927 H16 KON9915 Beneš Miroslav 133.00 90.00 76.00 0.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

KUO KOB Ústí nad Orlicí

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 296)312 51470 H21A KUO8001 Koblížek Kamil 37.00 24.00 93.00 0.00 600.00 Kč ( 297)296 887162 H18 KUO9605 Skalický Matyáš 47.00 119.00 3.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

KVS SKOB Kobra Vsetín

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 316) 426339 P KVS6402 Rohlík Petr 0.00 0.00 0.00 0.00 400.00 Kč ( 317) 53672 P KVS9801 Rohlík Jan 0.00 0.00 0.00 0.00 400.00 Kč ( 315)230 7864 H12B KVS0301 Rohlík Zbyněk 54.00 63.00 81.00 0.00 300.00 Kč
VKLAD CELKEM 1100.00 Kč

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 99)437 52080 H50 LBM6110 Matyáš Petr abs 34.00 abs abs 150.00 Kč ( 100)166 52093 D50 LBM6460 Matyášová Lenka abs 109.00 abs abs 150.00 Kč ( 101) 52088 P LBM8801 Stejskal Ondřej abs 0.00 abs abs 100.00 Kč ( 102)175 52058 D55 LBM5558 Salajková Věra abs 9.00 abs abs 150.00 Kč ( 489) 52077 P LBM0151 Korpasová Lucie abs 0.00 abs abs 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 650.00 Kč

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 469) 52698 T LCE5852 Vlažná Mirka abs abs 0.00 0.00 200.00 Kč ( 583)102 331675 D21A LCE8151 Michálková Renata 15.00 82.00 7.00 0.00 800.00 Kč ( 584)76 1399951 D16 LCE9952 Šmelíková Tereza 49.00 92.00 118.00 0.00 800.00 Kč
VKLAD CELKEM 1800.00 Kč

LLI TJ Loko Liberec

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 319) 8297 HDR LLI0901 Pecka Matěj 0.00 0.00 0.00 0.00 200.00 Kč ( 286)84 7200361 D18 LLI9651 Štičková Anna 28.00 4.00 15.00 0.00 600.00 Kč ( 287)109 410734 D21A LLI9552 Hoidekrová Lucie 29.00 100.00 17.00 0.00 600.00 Kč ( 268)88 434595 D18 LLI9751 Balcarová Barbora 36.00 14.00 3.00 0.00 600.00 Kč ( 318)393 682640 H35 LLI7501 Pecka Vlastimil 114.00 53.00 43.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 2600.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 329)148 9316 D40 LPU6052 Knapová Iva 14.00 68.00 63.00 0.00 700.00 Kč ( 306)359 551990 H21E LPU9036 Kamenický Matěj 20.00 7.00 79.00 0.00 700.00 Kč ( 330)465 9328 H60 LPU5101 Knap Jan 30.00 90.00 76.00 0.00 700.00 Kč ( 42)397 2025376 H35 LPU7816 Václavek Jan 122.00 75.00 55.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 2700.00 Kč

MLA MLOK Mariánské Lázně

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 144)490 51611 H70 MLA4201 Sklenář Jan 82.00 40.00 58.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 66) 2027932 P MOV6952 Vývodová Zuzana 0.00 0.00 0.00 0.00 400.00 Kč ( 488)426 2027243 P MOV6702 Vývoda Zdeněk 0.00 0.00 0.00 0.00 600.00 Kč ( 610) 51373 T MOV6351 Rokoszová Jaroslava 0.00 0.00 0.00 0.00 400.00 Kč ( 611) 52783 T MOV4803 Rokosz Bohumil 0.00 0.00 0.00 0.00 400.00 Kč ( 115)11 436422 D10 MOV0451 Švidrnochová Eliška 20.00 82.00 31.00 0.00 300.00 Kč ( 20)472 52774 H60 MOV5201 Juřeník Josef 44.00 106.00 56.00 0.00 0.00 Kč ( 526)475 52984 H65 MOV4901 Chylík Pavol 65.00 6.00 90.00 0.00 600.00 Kč ( 114)138 436438 D35 MOV7751 Švidrnochová Hana 69.00 30.00 35.00 0.00 neregi 600.00 Kč ( 3)486 52773 H70 MOV4102 Vávra Jiří 74.00 34.00 56.00 0.00 600.00 Kč ( 145)489 51374 H70 MOV4101 Diener Herbert 80.00 42.00 60.00 0.00 600.00 Kč ( 415)433 9101183 H45 MOV6701 Holec Honza 108.00 8.00 47.00 0.00 800.00 Kč
VKLAD CELKEM 5300.00 Kč

NNN Neregistrovaní

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 467) 2045247 T NNN Holcová Hana 0.00 0.00 0.00 0.00 neregi 400.00 Kč ( 487) ? P NNN Hrubá Lenka 0.00 0.00 0.00 0.00 neregi 400.00 Kč ( 507) ? HDR NNN Hrubá Jana 0.00 0.00 0.00 0.00 neregi 200.00 Kč ( 245)337 219242 H21B NNN0002 Kožoušek Adam 70.00 81.00 118.00 0.00 neregi 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 1600.00 Kč

OSN SK OS Nové Město n. M.

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 299)363 551995 H21E OSN9549 Kamenický Jeroným 28.00 1.00 65.00 0.00 600.00 Kč ( 298)369 9930517 H21E OSN9339 Kamenický Tobiáš 40.00 19.00 73.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 140)480 433083 H65 OTK4601 Šidla Antonín 75.00 4.00 98.00 0.00 600.00 Kč ( 139)487 426383 H70 OTK4001 Šidla Jiří 76.00 38.00 46.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 337)311 52061 H21A PBM7301 Kheil Radim abs abs 87.00 abs 175.00 Kč
VKLAD CELKEM 175.00 Kč

PGP SK Praga

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 109)149 51636 D40 PGP7355 Janovská Petra 16.00 62.00 71.00 0.00 600.00 Kč ( 61)68 897346 D16 PGP9952 Kolářová Johana 33.00 104.00 84.00 abs 450.00 Kč ( 108)313 515464 H21A PGP6401 Janovský Tomáš 39.00 36.00 97.00 0.00 600.00 Kč ( 34)207 2051485 DH10N PGP0700 Jandera Kryštof 62.00 4.00 82.00 0.00 300.00 Kč ( 110)83 981838 D16 PGP9850 Janovská Kateřina 63.00 80.00 74.00 0.00 600.00 Kč ( 35)28 438628 D12B PGP0251 Janderová Barbora 88.00 45.00 115.00 0.00 300.00 Kč
VKLAD CELKEM 2850.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 582)383 553445 H21E PHK9104 Kamenický Jakub abs abs 51.00 abs 200.00 Kč ( 595)127 995893 D21E PHK9551 Svobodová Lenka abs abs 66.00 abs 200.00 Kč ( 604)518 553443 D21E PHK9451 Novotná Markéta abs abs 86.00 abs 200.00 Kč ( 96)143 9430 D40 PHK7450 Chvátilová Pavlína 4.00 72.00 73.00 0.00 600.00 Kč ( 97)3 362000 D10 PHK0450 Chvátilová Johana 4.00 60.00 35.00 0.00 300.00 Kč ( 272)6 2056274 D10 PHK0550 Metelková Michaela 10.00 68.00 41.00 0.00 300.00 Kč ( 273)150 331751 D40 PHK7250 Metelková Taťána 18.00 56.00 57.00 0.00 600.00 Kč ( 271)249 2058465 H14A PHK0101 Metelka Ondřej 19.00 121.00 4.00 0.00 300.00 Kč ( 352)122 515494 D21E PHK8051 Topinková Monika 58.00 63.00 76.00 0.00 700.00 Kč ( 98)416 336717 H40 PHK7200 Chvátil Jiří 118.00 35.00 91.00 0.00 600.00 Kč ( 270)420 2058529 H40 PHK6800 Metelka Pavel 126.00 39.00 109.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 4600.00 Kč

PLU TJ Sokol Plumlov

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 328) ? P PLU9600 Soldán Martin abs abs 0.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 421)332 2067968 H21B PLU8001 Melcher Ota abs abs 88.00 0.00 0.00 Kč ( 425)333 ? H21B PLU8100 Začal Martin abs abs 96.00 0.00 0.00 Kč ( 426) ? T PLU8450 Pullmanová Daniela abs abs abs 0.00 neregi 0.00 Kč ( 670)535 ? H21B PLU Marduk Josef abs abs 106.00 0.00 neregi 0.00 Kč ( 249)251 ? H14A PLU0100 Halabrín Petr 23.00 71.00 50.00 0.00 0.00 Kč ( 290)254 2051507 H14A PLU0101 Hartmann Matouš 29.00 105.00 26.00 0.00 0.00 Kč ( 311)228 2051506 H12B PLU0501 Otruba František 50.00 61.00 83.00 0.00 0.00 Kč ( 293)206 ? DH10N PLU0600 Soldán Robin 60.00 10.00 88.00 0.00 0.00 Kč ( 248)234 2061810 H12B PLU0500 Černoch Martin 62.00 57.00 87.00 0.00 0.00 Kč ( 295)238 ? H12B PLU0300 Novák Rostislav 70.00 71.00 91.00 0.00 0.00 Kč ( 291)22 2051531 D12B PLU0354 Hartmannová Anna 76.00 35.00 123.00 0.00 0.00 Kč ( 312)24 2019215 D12B PLU0577 Otrubová Anna 80.00 47.00 113.00 0.00 0.00 Kč ( 246)436 52500 H50 PLU6219 Kubeš Jaromír 81.00 38.00 87.00 0.00 0.00 Kč ( 292)26 ? D12B PLU0352 Švecová Šárka 84.00 51.00 117.00 0.00 0.00 Kč ( 294)29 ? D12B PLU0353 Staňková Monika 90.00 31.00 107.00 0.00 0.00 Kč ( 247)31 2061817 D12B PLU0351 Černochová Michaela 94.00 43.00 103.00 0.00 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

PTI Sportovní klub Ptení

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 284) 8826 P PTI6952 Vítková Miroslava 0.00 0.00 0.00 0.00 400.00 Kč ( 285)107 8849 D21A PTI9474 Vítková Lucie 25.00 78.00 23.00 0.00 600.00 Kč ( 283)428 8828 H45 PTI6622 Vítek Zbyněk 98.00 18.00 63.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 1600.00 Kč

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 8)481 2023807 H65 PZR4800 Kříž Pavel 77.00 10.00 100.00 abs 450.00 Kč
VKLAD CELKEM 450.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 303)436 52163 H50 RBK6120 Jalový Vlastimil abs abs 73.00 0.00 300.00 Kč ( 304)349 52024 H21E RBK8604 Jalový Vlastimil abs abs abs 0.00 150.00 Kč ( 48)101 219244 D21A RBK9253 Tesařová Eva 13.00 98.00 13.00 0.00 600.00 Kč ( 52)185 52092 D60 RBK5454 Henková Svatava 32.00 31.00 24.00 0.00 600.00 Kč ( 374)113 301286 D21A RBK9252 Pekárková Monika 37.00 114.00 21.00 0.00 700.00 Kč ( 51)470 52078 H60 RBK5307 Henek Milan 40.00 92.00 52.00 0.00 600.00 Kč ( 428)332 37735 H21B RBK8101 Watson Kevin 60.00 89.00 92.00 0.00 800.00 Kč ( 47)135 416103 D35 RBK6451 Tesařová Jitka 63.00 32.00 49.00 0.00 600.00 Kč ( 350)181 49601 D55 RBK5761 Jalová Marie 93.00 17.00 4.00 0.00 700.00 Kč ( 349)449 8812 H55 RBK5719 Jalový Jaroslav 105.00 58.00 4.00 0.00 700.00 Kč
VKLAD CELKEM 5750.00 Kč

SCP OK Sparta Praha

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 161)386 331566 H35 SCP7507 Šístek Daniel 100.00 65.00 65.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

SJC TJ Sportcentrum Jičín

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 347)40 2059737 D14A SJC0153 Kochová Anna 82.00 99.00 99.00 0.00 300.00 Kč ( 348)491 9005225 H70 SJC3601 Havlík Jaroslav 84.00 32.00 54.00 0.00 700.00 Kč
VKLAD CELKEM 1000.00 Kč

SJH SJH Jindřichův Hradec

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 32) 2067998 T SJH7550 Blažková Markéta 0.00 0.00 0.00 0.00 400.00 Kč ( 31)4 206416 D10 SJH0551 Blažková Veronika 6.00 66.00 23.00 0.00 300.00 Kč ( 13)10 426377 D10 SJH0453 Komárková Jindra 18.00 74.00 29.00 0.00 300.00 Kč ( 30)23 331394 D12A SJH0252 Blažková Kateřina 23.00 35.00 73.00 0.00 300.00 Kč ( 14)201 232404 DH10N SJH0751 Komárková Zbyňka 50.00 6.00 96.00 0.00 300.00 Kč ( 5)237 436440 H12B SJH0302 Pobuda Vojtěch 68.00 65.00 95.00 0.00 300.00 Kč ( 68)493 331289 H70 SJH4201 Gřunděl Ivan 88.00 28.00 44.00 0.00 600.00 Kč ( 4)407 442870 H40 SJH7403 Pobuda Michal 100.00 5.00 125.00 0.00 600.00 Kč ( 29)411 2051486 H40 SJH7402 Blažek Petr 108.00 9.00 93.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 3700.00 Kč

SKM KOB Směr Kroměříž

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 208)422 7200330 H40 SKM7000 Vlček Roman 130.00 25.00 97.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

SKV TJ Slovan Karlovy Vary

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 607)521 682089 H35 SKV7201 Vlašímský Robert abs 55.00 73.00 0.00 600.00 Kč ( 608)522 682698 D35 SKV7551 Bredlerová Tereza abs 44.00 45.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

SLA SKOB Slaný

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 62)220 897393 H12A SLA0300 Kolář Matyáš 77.00 15.00 65.00 abs 225.00 Kč ( 60)389 887615 H35 SLA7103 Kolář Tomáš 106.00 57.00 45.00 abs 450.00 Kč
VKLAD CELKEM 675.00 Kč

SNA TJ START Náchod

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 45) 9616 HDR SNA0801 Doucha Tomáš 0.00 0.00 0.00 0.00 200.00 Kč ( 46)145 9606 D40 SNA7155 Douchová Jaroslava 8.00 70.00 75.00 0.00 600.00 Kč ( 43)320 9626 H21A SNA7105 Doucha Jiří 53.00 34.00 113.00 0.00 600.00 Kč ( 44)215 9636 H10 SNA0501 Doucha Martin 65.00 88.00 9.00 0.00 300.00 Kč
VKLAD CELKEM 1610.00 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 113) 425566 P SRK0351 Filipová Lucie 0.00 0.00 0.00 0.00 400.00 Kč ( 132) 9801 P SRK7251 Lockerová Milena 0.00 abs abs abs 100.00 Kč ( 111)151 9501 D40 SRK7373 Filipová Ivana 20.00 58.00 65.00 0.00 600.00 Kč ( 133)233 405991 H12B SRK0200 Locker Daniel 60.00 abs abs abs 75.00 Kč ( 376)161 438611 D45 SRK6752 Kosová Michaela 91.00 91.00 34.00 abs 525.00 Kč ( 377)50 2073747 D14A SRK0151 Kosová Tereza 102.00 93.00 91.00 abs 225.00 Kč ( 112)409 9500 H40 SRK7101 Filip Libor 104.00 19.00 117.00 0.00 600.00 Kč ( 378)435 434581 H45 SRK6802 Kos Michal 112.00 10.00 61.00 abs 525.00 Kč ( 131)417 301158 H40 SRK7001 Locker Martin 120.00 abs abs abs 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 3050.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 267)173 1406132 D50 SSU6091 Králová Zdenka 14.00 111.00 116.00 0.00 600.00 Kč ( 18)485 352304 H70 SSU4302 Ostřanský Josef 72.00 30.00 48.00 0.00 600.00 Kč ( 19)158 224901 D45 SSU6591 Ostřanská Iveta 85.00 85.00 44.00 0.00 600.00 Kč ( 325)391 51508 H35 SSU6301 Valenta Jiří 110.00 69.00 61.00 0.00 700.00 Kč
VKLAD CELKEM 2500.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 345) 426369 HDR STE0800 Světnický Antonín 0.00 0.00 0.00 0.00 200.00 Kč ( 346) 426375 P STE6333 Světnický Alexandr 0.00 0.00 0.00 0.00 400.00 Kč ( 369) 2073424 P STE6451 Smolková Dagmar 0.00 0.00 0.00 0.00 400.00 Kč ( 508) 2073656 HDR STE1100 Marek Martin 0.00 0.00 0.00 0.00 200.00 Kč ( 250)351 2027239 H21E STE9411 Skoupý Jan 4.00 37.00 85.00 0.00 600.00 Kč ( 373)97 1007548 D21A STE7054 Skyvová Kristýna 5.00 108.00 31.00 abs 525.00 Kč ( 368)20 2027230 D12A STE0250 Smolková Sabina 17.00 47.00 79.00 0.00 300.00 Kč ( 149)131 52535 D35 STE7352 Zbraňková Magda 55.00 26.00 27.00 0.00 600.00 Kč ( 151)232 2032192 H12B STE0202 Lukašák Šimon 58.00 77.00 93.00 0.00 300.00 Kč ( 551)378 1401181 H21E STE5809 Václavek Tomáš 58.00 27.00 71.00 0.00 800.00 Kč ( 372)382 1007547 H21E STE6501 Skyva Petr 66.00 69.00 105.00 abs 525.00 Kč ( 150)25 2035723 D12B STE0450 Lukašáková Sára 82.00 49.00 111.00 0.00 300.00 Kč ( 344)224 2027218 H12A STE0204 Světnický František 85.00 3.00 51.00 0.00 300.00 Kč ( 446)47 2035722 D14A STE0252 Marková Ema 96.00 109.00 109.00 0.00 400.00 Kč ( 542)392 2049564 H35 STE7501 Marek Antonín abs 73.00 abs abs 200.00 Kč ( 370)394 232959 H35 STE7200 Silnoušek Jiří 116.00 77.00 75.00 0.00 700.00 Kč ( 371)396 2027234 H35 STE7100 Smolka Martin 120.00 61.00 63.00 0.00 700.00 Kč
VKLAD CELKEM 7360.00 Kč

TAP KOB TRETRA Praha

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 593)126 416010 D21E TAP9053 Zamazalová Kateřina abs abs 62.00 abs 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 142)153 53288 D45 TBM6653 Lukášová Lenka abs abs 48.00 0.00 300.00 Kč ( 143)228 416020 H12B TBM0222 Lukáš Martin abs abs 85.00 0.00 150.00 Kč ( 146)310 53723 H21A TBM8505 Kalina Tomáš abs 32.00 125.00 0.00 450.00 Kč ( 162)334 49669 H21B TBM8603 Kavan Tomáš abs abs 124.00 0.00 300.00 Kč ( 6)190 301247 D60 TBM5351 Procházková Helena 42.00 29.00 26.00 0.00 600.00 Kč ( 255)114 515006 D21E TBM7952 Kozáková Zdenka 42.00 85.00 98.00 0.00 600.00 Kč ( 256)379 515009 H21E TBM8201 Kozák Osvald 60.00 51.00 55.00 0.00 600.00 Kč ( 21)335 53235 H21B TBM5711 Minařík Luboš 66.00 99.00 104.00 0.00 600.00 Kč ( 7)477 320135 H65 TBM4907 Procházka Jan 69.00 16.00 102.00 0.00 600.00 Kč ( 567)217 49358 H10 TBM0401 Doušek Tomáš 69.00 90.00 1.00 0.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 4290.00 Kč

TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 15)314 981817 H21A TJH7701 Komárek Arnošt 41.00 6.00 107.00 0.00 600.00 Kč ( 16)134 995845 D35 TJH7651 Komárková Lenka 61.00 48.00 29.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 123)15 2035725 D12A TJN0251 Rydlová Magdaléna 7.00 49.00 85.00 0.00 300.00 Kč ( 545)315 416840 H21A TJN9101 Picek Jan 43.00 8.00 101.00 0.00 800.00 Kč ( 122)35 2035701 D14A TJN0151 Rydlová Adéla 72.00 121.00 101.00 0.00 300.00 Kč
VKLAD CELKEM 1400.00 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 87)184 49330 D60 TRI4650 Gavendová Anna abs 25.00 36.00 abs 300.00 Kč ( 93) 8657 P TRI7750 Filipková Marie abs 0.00 0.00 abs 200.00 Kč ( 76)1 8658 D10 TRI0451 Haltofová Romana 0.00 70.00 37.00 0.00 300.00 Kč ( 84) 8660 P TRI7400 Haltof Petr 0.00 0.00 0.00 0.00 400.00 Kč ( 85) 53176 P TRI7350 Mrozková Olga 0.00 0.00 0.00 0.00 400.00 Kč ( 86) 49400 P TRI7050 Haltofová Marie 0.00 0.00 0.00 0.00 400.00 Kč ( 88) 49378 T TRI6800 Bruk Slavomír 0.00 0.00 0.00 0.00 400.00 Kč ( 92) 53294 T TRI7200 Filipek Daniel 0.00 0.00 0.00 0.00 400.00 Kč ( 136) 49382 HDR TRI0600 Cienciala Filip 0.00 0.00 0.00 0.00 200.00 Kč ( 78)52 53293 D16 TRI9852 Liberdová Jana 1.00 94.00 70.00 0.00 600.00 Kč ( 91)167 51446 D50 TRI6350 Bialožytová Pavla 2.00 107.00 112.00 0.00 600.00 Kč ( 134)14 49322 D12A TRI0254 Ciencialová Daniela 5.00 33.00 69.00 0.00 300.00 Kč ( 141)5 416126 D10 TRI0450 Bruková Petra 8.00 78.00 27.00 abs 225.00 Kč ( 73)16 49365 D12A TRI0251 Mrozek Teresa 9.00 37.00 81.00 0.00 300.00 Kč ( 79)62 53280 D16 TRI9850 Szarzecová Lucie 21.00 114.00 100.00 0.00 600.00 Kč ( 80)89 416127 D18 TRI9761 Kaufmanová Ivana 38.00 18.00 9.00 0.00 600.00 Kč ( 70)260 2060277 H14A TRI0002 Filipek Sebastian 41.00 97.00 16.00 0.00 300.00 Kč ( 82)91 8667 D18 TRI9756 Kovářová Tereza 42.00 12.00 17.00 0.00 600.00 Kč ( 205)262 8653 H14A TRI0100 Tuharský Erik 45.00 81.00 32.00 0.00 neregi 300.00 Kč ( 343)93 2060276 D18 TRI9750 Argalášová Kateřina 46.00 8.00 13.00 0.00 700.00 Kč ( 77)202 49381 DH10N TRI0505 Cieslar Michael 52.00 8.00 94.00 0.00 300.00 Kč ( 83)375 920676 H21E TRI9103 Kantor Ondřej 52.00 71.00 53.00 0.00 600.00 Kč ( 81)300 49356 H18 TRI9601 Walach Ondřej 55.00 115.00 15.00 0.00 600.00 Kč ( 72)236 8651 H12B TRI0200 Haltof Marek 66.00 59.00 97.00 0.00 300.00 Kč ( 75)216 416128 H10 TRI0401 Mrozek Pawel 67.00 94.00 13.00 0.00 300.00 Kč ( 90)155 2073677 D45 TRI6850 Argalášová Gabriela 79.00 89.00 40.00 0.00 600.00 Kč ( 89)437 2073714 H50 TRI6202 Argaláš Jaroslav 83.00 32.00 71.00 0.00 600.00 Kč ( 207)268 49315 H16 TRI9807 Lanc Vojtěch 83.00 86.00 40.00 0.00 600.00 Kč ( 206)43 49360 D14A TRI0150 Warcopová Kateřina 88.00 91.00 113.00 0.00 neregi 300.00 Kč ( 74)226 51461 H12A TRI0301 Bialožyt Marek 89.00 5.00 63.00 0.00 300.00 Kč ( 71)48 7863 D14A TRI0054 Bruková Magda 98.00 107.00 107.00 0.00 300.00 Kč ( 135)388 49312 H35 TRI7600 Cienciala Petr 104.00 81.00 47.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 13525.00 Kč

TTR OOB Třebíč

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 138)401 52246 H35 TTR7901 Věžník Roman 130.00 85.00 39.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

TUR OOB TJ Turnov

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 623)532 515086 D21E TUR8153 Omová Michaela abs 75.00 102.00 0.00 750.00 Kč ( 276)17 2032102 D12A TUR0251 Linková Lucie 11.00 39.00 91.00 0.00 300.00 Kč ( 275)86 1403419 D18 TUR9751 Linková Alena 32.00 0.00 7.00 0.00 600.00 Kč ( 274)154 51809 D45 TUR6850 Linková Iva 77.00 99.00 38.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 2250.00 Kč

TUV SOK TJ Turnov

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 154)454 501246 H55 TUV4601 Gurka Jiří 115.00 64.00 10.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

TZL SKOB Zlín

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 163)184 8930 D60 TZL5254 Horynová Eva 30.00 41.00 32.00 0.00 600.00 Kč ( 552)368 8931 H21E TZL8301 Krejčík Jiří 38.00 abs abs abs 0.00 Kč ( 94)293 53354 H18 TZL9701 Podmolík Josef 41.00 123.00 5.00 abs 450.00 Kč ( 49)473 219271 H60 TZL5102 Jelínek Vít 46.00 78.00 62.00 0.00 600.00 Kč ( 419)483 1396260 H65 TZL4902 Jelínek Petr 81.00 2.00 106.00 0.00 800.00 Kč ( 164)176 53838 D55 TZL5954 Žaludková Miroslava 83.00 3.00 6.00 0.00 600.00 Kč ( 50)178 207823 D55 TZL5757 Jelínková Dagmar 87.00 15.00 8.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 3440.00 Kč

UOL SK UP Olomouc

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 366) 420402 P UOL6900 Said Mahmoud 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Kč ( 561)250 52729 H14A UOL0104 Šimek Štěpán 21.00 109.00 10.00 0.00 0.00 Kč ( 281)463 52440 H60 UOL5101 Jadviščok Ladislav 26.00 82.00 58.00 0.00 0.00 Kč ( 106)23 2020728 D12B UOL0450 Smékalová Viktorie 78.00 41.00 121.00 0.00 0.00 Kč ( 107)27 2020729 D12B UOL0451 Smékalová Karolína 86.00 33.00 109.00 0.00 0.00 Kč ( 257)32 1398997 D12B UOL0452 Binarová Adéla 96.00 37.00 105.00 0.00 0.00 Kč ( 251)408 2020741 H40 UOL7100 Horký Jan 102.00 17.00 101.00 0.00 0.00 Kč ( 280)457 52448 H55 UOL5301 Navrátil Antonín 121.00 abs 18.00 abs 0.00 Kč ( 307)403 ? H35 UOL77 Jadviščok Ladislav 134.00 47.00 77.00 0.00 neregi 0.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

VAM OOB Vamberk

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 363)160 416317 D45 VAM6550 Kulová Jana 89.00 81.00 28.00 abs 525.00 Kč ( 364)442 51465 H50 VAM6100 Kula Jiří 93.00 40.00 85.00 abs 525.00 Kč
VKLAD CELKEM 1050.00 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 119)144 7201756 D40 VBM7079 Hiršová Marcela 6.00 74.00 59.00 0.00 600.00 Kč ( 362)371 553285 H21E VBM8103 Mazal Zdeněk 44.00 11.00 93.00 0.00 700.00 Kč ( 120)439 7201772 H50 VBM6000 Hirš Libor 87.00 44.00 89.00 0.00 600.00 Kč ( 121)159 53223 D45 VBM6555 Jemelíková Lada 87.00 83.00 46.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 2380.00 Kč

VCB TJ OB České Budějovice

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 1)476 53730 H65 VCB4801 Rychtecký Josef 67.00 8.00 104.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

VLI Slavia Liberec orienteering

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 282)74 7201764 D16 VLI9853 Doubková Petra 45.00 100.00 90.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

VPM KOS Slavia VŠ Plzeň

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 28)96 301402 D21A VPM9250 Veselá Anna 3.00 88.00 25.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 254)2 8964 D10 VRL0552 Havlová Katka 2.00 62.00 25.00 0.00 300.00 Kč ( 253)37 9004 D14A VRL0152 Havlová Klára 76.00 113.00 103.00 0.00 300.00 Kč ( 252)444 2060209 H50 VRL6401 Havel Leoš 97.00 28.00 75.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 288)351 1111187 H21E ZBM8721 Zháňal Jan abs abs 47.00 abs 150.00 Kč ( 289)373 888891 H21E ZBM9102 Bravený Vít abs abs 59.00 0.00 600.00 Kč ( 613)350 995802 H21E ZBM9103 Švirák Ondřej 2.00 53.00 abs abs 0.00 Kč ( 125)310 52008 H21A ZBM6708 Přikryl Petr 33.00 20.00 109.00 0.00 600.00 Kč ( 308)121 1668661 D21E ZBM9354 Hrušková Barbora 56.00 abs 64.00 abs 300.00 Kč ( 127)123 416329 D21E ZBM8954 Hendrychová Zuzana 60.00 71.00 90.00 0.00 600.00 Kč ( 129)127 9201068 D21E ZBM9456 Tesařová Markéta 68.00 83.00 78.00 0.00 600.00 Kč ( 130)282 7200360 H16 ZBM9801 Hirš Otakar 111.00 78.00 abs abs 300.00 Kč ( 126)398 416076 H35 ZBM7506 Štolfa Jaromír 124.00 71.00 67.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 3750.00 Kč

ZPV KOB ZPV Prostějov

13.08.2014 WUOC Tour 2014 -startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno E1 E2 E3 E4 vklad
( 25) 433096 T ZPV7900 Karásek Michal 0.00 abs 0.00 abs 200.00 Kč ( 22)243 2070842 H14A ZPV0001 Karásek Adam 7.00 95.00 12.00 0.00 300.00 Kč ( 578)462 1400440 H60 ZPV5100 Pilc Oldřich 24.00 84.00 72.00 0.00 800.00 Kč ( 156)261 301599 H14A ZPV0000 Jirka Mikuláš 43.00 79.00 28.00 0.00 300.00 Kč ( 211)497 ? H75 ZPV3500 Hynek Vladimír 56.00 56.00 70.00 0.00 neregi 600.00 Kč ( 26)132 428201 D35 ZPV6970 Karásková Marcela 57.00 50.00 41.00 0.00 600.00 Kč ( 155)136 52427 D35 ZPV6553 Jirková Renata 65.00 46.00 37.00 0.00 600.00 Kč ( 23)219 206390 H12A ZPV0300 Hošťálek Ondřej 75.00 17.00 61.00 0.00 300.00 Kč ( 157)221 206496 H12A ZPV0201 Jirka Matyáš 79.00 7.00 47.00 0.00 300.00 Kč ( 24)225 426397 H12A ZPV0302 Karásek Matyáš 87.00 21.00 57.00 0.00 300.00 Kč ( 332)459 52851 H55 ZPV5517 Pospíšil Vojtěch 125.00 56.00 6.00 0.00 700.00 Kč ( 27)400 2070849 H35 ZPV7301 Karásek Martin 128.00 79.00 57.00 0.00 600.00 Kč
VKLAD CELKEM 5420.00 Kč