Kategorie D12

12.08.2014 Velká cena Kroměříže - sprint - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení    15 m, 10 kontrol           tištěno 11.08.2014   20:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7060403 Dolinska Zuzanna 71P C 0 = 17:15:00 49322 Ciencialová Daniela TRI 0254 B 1 = 17:16:00 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 C 2 = 17:17:00 53178 Navrátilová Adéla TRI 0250 C 3 = 17:18:00 2027230 Smolková Sabina STE 0250 C 4 = 17:19:00 2061817 Černochová Michaela PLU 0351 C 5 = 17:20:00 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 C 6 = 17:21:00 7020806 Borzym Izabela 71P C 7 = 17:22:00 438628 Janderová Barbora PGP 0251 C 8 = 17:23:00 412121 Block Amelia 38P C 9 = 17:24:00 331394 Blažková Kateřina SJH 0252 B 10 = 17:25:00 49365 Mrozek Teresa TRI 0251 B 11 = 17:26:00 2019215 Otrubová Anna PLU 0577 C 12 = 17:27:00 886678 Rudenko Zuzanna 28P C 13 = 17:28:00 ......................... VAK C 14 = 17:29:00 426377 Komárková Jindra SJH 0453 C 15 = 17:30:00 8658 Haltofová Romana TRI 0451 C 16 = 17:31:00 2035723 Lukašáková Sára STE 0450 C 17 = 17:32:00 416126 Bruková Petra TRI 0450 C 18 = 17:33:00 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 C 19 = 17:34:00 2035725 Rydlová Magdaléna TJN 0251 B 20 = 17:35:00

Kategorie D14

12.08.2014 Velká cena Kroměříže - sprint - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    15 m, 10 kontrol           tištěno 11.08.2014   20:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2035701 Rydlová Adéla TJN 0151 B 45 = 18:00:00 2059737 Kochová Anna SJC 0153 B 46 = 18:01:00 443091 Kalousková Marie DKP 0151 B 47 = 18:02:00 232865 Grycová Kateřina 7RC 0055 C 48 = 18:03:00 neregistro 49360 Warcopová Kateřina TRI 0150 C 49 = 18:04:00 neregistro 1250800 Lueger Anna 51A C 50 = 18:05:00 2027245 Filipová Tereza 7RC 0051 C 51 = 18:06:00 neregistro ......................... VAK C 52 = 18:07:00 52077 Korpasová Lucie LBM 0151 B 53 = 18:08:00 2041774 Sladek Laura 51A C 54 = 18:09:00 331514 Novotná Tereza 7RC 0053 C 55 = 18:10:00 neregistro 7863 Bruková Magda TRI 0054 A 56 = 18:11:00 7200901 Nešporová Alžběta 7RC 0052 C 57 = 18:12:00 neregistro 412347 Proga Agnieszka 38P C 58 = 18:13:00 897364 Peterová Jana 7RC 0054 C 59 = 18:14:00 neregistro ......................... VAK C 60 = 18:15:00

Kategorie D16

12.08.2014 Velká cena Kroměříže - sprint - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    15 m, 14 kontrol           tištěno 11.08.2014   20:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
682075 Janošíková Tereza 7RC 9952 C 0 = 17:15:00 neregistro 1007538 Pilcová Sabina 7RC 9854 C 1 = 17:16:00 neregistro 53293 Liberdová Jana TRI 9852 C 2 = 17:17:00 ......................... VAK C 3 = 17:18:00 2027242 Vývodová Jana 7RC 9856 C 4 = 17:19:00 neregistro 412191 Fortuniak Weronika 38P C 5 = 17:20:00 2073659 Křečková Jana 7RC 9953 C 6 = 17:21:00 neregistro ......................... VAK C 7 = 17:22:00 2058511 Čechová Tereza 7RC 9851 C 8 = 17:23:00 neregistro 895244 Chwiałkowska Matylda 38P C 9 = 17:24:00 1006615 Kopecká Anna 7RC 9955 C 10 = 17:25:00 neregistro 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 A 11 = 17:26:00 361939 Fukalová Hana 7RC 9852 C 12 = 17:27:00 neregistro 412473 Wiecha Weronika 38P C 13 = 17:28:00 886680 Antonowicz Anna Maria 28P 9850 C 14 = 17:29:00 897346 Kolářová Johana PGP 9952 B 15 = 17:30:00 224883 Kubíčková Jana 7RC 9956 C 16 = 17:31:00 neregistro ......................... VAK C 17 = 17:32:00 682365 Chaloupská Barbora 7RC 9951 C 18 = 17:33:00 neregistro ......................... VAK C 19 = 17:34:00 229382 Grycová Veronika 7RC 9857 C 20 = 17:35:00 neregistro ? Królik Kinga 35P C 21 = 17:36:00 2061783 Poláková Tereza 7RC 9957 C 22 = 17:37:00 neregistro 7201776 Kalenská Dominika 7RC 9954 C 23 = 17:38:00 neregistro 331363 Novotná Klára 7RC 9853 C 24 = 17:39:00 neregistro 992710 Knauder Vitoria 51A C 25 = 17:40:00 1007537 Soldánová Tereza 7RC 9855 C 26 = 17:41:00 neregistro 7200162 Filipowska Aleksandra 38P C 27 = 17:42:00

Kategorie D18

12.08.2014 Velká cena Kroměříže - sprint - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    15 m, 15 kontrol           tištěno 11.08.2014   20:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 17:15:00 2060276 Argalášová Kateřina TRI 9750 A 1 = 17:16:00 ? Wańczyk Zuzanna 35P C 2 = 17:17:00 ......................... VAK C 3 = 17:18:00 416127 Kaufmanová Ivana TRI 9761 B 4 = 17:19:00 ? Morawska Maja 35P C 5 = 17:20:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 6 = 17:21:00 ? Maciejewska Angelika 35P C 7 = 17:22:00

Kategorie D21

12.08.2014 Velká cena Kroměříže - sprint - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    15 m, 18 kontrol           tištěno 11.08.2014   20:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
889312 Sklenářová Radka LCE 9250 C 0 = 17:15:00 681856 Černíková Barbora DOB 7878 C 1 = 17:16:00 2042188 Hauser Barbara 51A C 2 = 17:17:00 981838 Janovská Kateřina PGP 9850 A 3 = 17:18:00 ......................... VAK C 4 = 17:19:00 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 5 = 17:20:00 52593 Dosedělová Jana CEL 8686 C 6 = 17:21:00 515494 Topinková Monika PHK 8051 E 7 = 17:22:00 700038 Brandi Andreina 11I C 8 = 17:23:00 895015 Gornicka-Antonowicz Anna 28P 6850 C 9 = 17:24:00 553466 Pabich Maria 66P C 10 = 17:25:00 51636 Janovská Petra PGP 7355 C 11 = 17:26:00 5591 Sukeníková Zuzana KRN 8353 C 12 = 17:27:00 9000101 Minoiu Veronica 22R 7250 C 13 = 17:28:00 886320 Kasza Izabela 24P 9450 C 14 = 17:29:00 9931129 Nilsson Simkovics Anna 13A 9350 C 15 = 17:30:00 502539 Parkhomenko Oleksandra 13U C 16 = 17:31:00 51504 Valentová Vendula LCE 8851 C 17 = 17:32:00 ? Sokolová Libuše 6YC 8850 C 18 = 17:33:00 neregistro 7200167 Białkowska Aneta 38P C 19 = 17:34:00 8849 Vítková Lucie PTI 9474 B 20 = 17:35:00 800024 Leonhard Karin 51A C 21 = 17:36:00 887219 Zebrowska Barbara 28P 9550 C 22 = 17:37:00

Kategorie D35

12.08.2014 Velká cena Kroměříže - sprint - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    15 m, 15 kontrol           tištěno 11.08.2014   20:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
995845 Komárková Lenka TJH 7651 C 45 = 18:00:00 52535 Zbraňková Magda STE 7352 C 46 = 18:01:00 9606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 47 = 18:02:00 45572 Blum Henriette 34H 0 C 48 = 18:03:00 7201756 Hiršová Marcela VBM 7079 C 49 = 18:04:00 45573 Blum Réka 34H 0 C 50 = 18:05:00 53360 Kundratová Jana JZL 7351 C 51 = 18:06:00 232976 Janderová Markéta DVP 7751 C 52 = 18:07:00 52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 53 = 18:08:00 9501 Filipová Ivana SRK 7373 C 54 = 18:09:00

Kategorie D45

12.08.2014 Velká cena Kroměříže - sprint - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    15 m, 14 kontrol           tištěno 11.08.2014   20:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49341 Mizerová Jarmila TRI 6851 C 30 = 17:45:00 339282 Deredos Nina 38P C 31 = 17:46:00 896961 Mielcová Elena AOV 6951 C 32 = 17:47:00 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 33 = 17:48:00 896100 Doff-Sotta Claudia 19I C 34 = 17:49:00 ......................... VAK C 35 = 17:50:00 205860 Virgolini Maria Pia 17I C 36 = 17:51:00 416317 Kulová Jana VAM 6550 C 37 = 17:52:00 52093 Matyášová Lenka LBM 6460 C 38 = 17:53:00 895011 Parfianowicz Joanna 28P 6450 C 39 = 17:54:00 2073677 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 40 = 17:55:00 1406132 Králová Zdenka SSU 6091 C 41 = 17:56:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 42 = 17:57:00 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 43 = 17:58:00 ......................... VAK C 44 = 17:59:00 51446 Bialožytová Pavla TRI 6350 C 45 = 18:00:00 ......................... VAK C 46 = 18:01:00

Kategorie D55

12.08.2014 Velká cena Kroměříže - sprint - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    15 m, 11 kontrol           tištěno 11.08.2014   20:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 30 = 17:45:00 52058 Salajková Věra LBM 5558 C 31 = 17:46:00 531209 Fesselhofer Traude 32A C 32 = 17:47:00 8433 Bartoňová Marie BOR 5351 C 33 = 17:48:00 53838 Žaludková Miroslava TZL 5954 C 34 = 17:49:00 45441 Margit Jenei 27H 5450 C 35 = 17:50:00 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 36 = 17:51:00 412377 Olbrycht Anna 73P 5650 C 37 = 17:52:00 448960 Ildikó Keszthelyi 27H 5050 C 38 = 17:53:00 8930 Horynová Eva TZL 5254 C 39 = 17:54:00 301247 Procházková Helena TBM 5351 C 40 = 17:55:00 ......................... VAK C 41 = 17:56:00

Kategorie H12

12.08.2014 Velká cena Kroměříže - sprint - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    15 m, 10 kontrol           tištěno 11.08.2014   20:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2020722 Novotný Erik 7RC 0301 C 20 = 17:35:00 neregistro 920660 Mielec Radomír AOV 0301 C 21 = 17:36:00 2053552 Odehnal Tomáš ADA 0500 C 22 = 17:37:00 2051506 Otruba František PLU 0501 C 23 = 17:38:00 206390 Hošťálek Ondřej ZPV 0300 C 24 = 17:39:00 897393 Kolář Matyáš SLA 0300 C 25 = 17:40:00 2061810 Černoch Martin PLU 0500 C 26 = 17:41:00 886672 Antonowicz Jan 28P 0600 C 27 = 17:42:00 426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C 28 = 17:43:00 4631779 Zieleniewski Aleksandr 71P C 29 = 17:44:00 436440 Pobuda Vojtěch SJH 0302 C 30 = 17:45:00 2032192 Lukašák Šimon STE 0202 B 31 = 17:46:00 416128 Mrozek Pawel TRI 0401 C 32 = 17:47:00 49358 Doušek Tomáš TBM 0401 C 33 = 17:48:00 8651 Haltof Marek TRI 0200 C 34 = 17:49:00 412599 Bartos Zbigniew 38P C 35 = 17:50:00 51461 Bialožyt Marek TRI 0301 B 36 = 17:51:00 9636 Doucha Martin SNA 0501 C 37 = 17:52:00 ......................... VAK C 38 = 17:53:00 49382 Cienciala Filip TRI 0600 C 39 = 17:54:00

Kategorie H14

12.08.2014 Velká cena Kroměříže - sprint - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    15 m, 13 kontrol           tištěno 11.08.2014   20:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2060277 Filipek Sebastian TRI 0002 A 50 = 18:05:00 339285 Jasinski Maciej 38P C 51 = 18:06:00 2070842 Karásek Adam ZPV 0001 B 52 = 18:07:00 ......................... VAK C 53 = 18:08:00 412189 Pietek Jakub 38P C 54 = 18:09:00 53840 Kniebugl Jakub 39S C 55 = 18:10:00 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 B 56 = 18:11:00 339283 Deredos Bruno 38P C 57 = 18:12:00 887948 Matej Cidorík 73S 0001 C 58 = 18:13:00 7200163 Rzeńca Piotr 38P C 59 = 18:14:00 2032380 Rusin Jan 7RC 0001 C 60 = 18:15:00 neregistro 8653 Tuharský Erik TRI 0100 C 61 = 18:16:00 neregistro 9556877 Zienkiewicz Grzegorz 71P C 62 = 18:17:00 995867 Gryc Vojtěch 7RC 0101 C 63 = 18:18:00 neregistro 412188 Bartos Grzegorz 38P C 64 = 18:19:00 201790 Volák Ondřej 7RC 0002 C 65 = 18:20:00 neregistro 2012273 Svoboda David 8BC C 66 = 18:21:00 7201802 Féder Medard n 73S 0102 C 67 = 18:22:00 ......................... VAK C 68 = 18:23:00

Kategorie H16

12.08.2014 Velká cena Kroměříže - sprint - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    15 m, 16 kontrol           tištěno 11.08.2014   20:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 40 = 17:55:00 2069090 Kašpar Petr 7RC 9905 C 41 = 17:56:00 neregistro 339280 Mordala Filip 38P C 42 = 17:57:00 1602633 Vystavěl Ondřej 7RC 9806 C 43 = 17:58:00 neregistro ......................... VAK C 44 = 17:59:00 897357 Semerád Antonín 7RC 9803 C 45 = 18:00:00 neregistro 9000107 Minoiu George 22R 9800 C 46 = 18:01:00 1400410 Cienciala Jan 7RC 9808 C 47 = 18:02:00 neregistro 49315 Lanc Vojtěch TRI 9807 A 48 = 18:03:00 1007539 Kočí Josef 7RC 9801 C 49 = 18:04:00 neregistro 980376 Ptáček Patrik BBM 9800 A 50 = 18:05:00 2031354 Jiroušek Matyáš 7RC 9904 C 51 = 18:06:00 neregistro ......................... VAK C 52 = 18:07:00 9980704 Pryjma Fryderik R 7RC 9807 C 53 = 18:08:00 neregistro 2055354 Starý Ondřej 7RC 9804 C 54 = 18:09:00 neregistro 2035744 Chvátil Šimon 7RC 9903 C 55 = 18:10:00 neregistro 9903301 Šebek Petr 7RC 9906 C 56 = 18:11:00 neregistro 895244 Zuchmański Przemysław 38P C 57 = 18:12:00 ......................... VAK C 58 = 18:13:00 234537 Janečka Viktor 7RC 9909 C 59 = 18:14:00 neregistro 7200360 Hirš Otakar ZBM 9801 A 60 = 18:15:00 9110998 Vandas Daniel 7RC 9805 C 61 = 18:16:00 neregistro ......................... VAK C 62 = 18:17:00 ? Biederman Marcin 35P C 63 = 18:18:00 682370 Horčička Vít 7RC 9902 C 64 = 18:19:00 neregistro 2034198 Wlazeł Dawid 38P C 65 = 18:20:00 2031366 Kohout Matyáš 7RC 9802 C 66 = 18:21:00 neregistro 2070827 Fencl Jonáš 7RC 9901 C 67 = 18:22:00 neregistro 7200370 Chupek Jakub 7RC 9908 C 68 = 18:23:00 neregistro ? Urbaniak Jerzy 7RC 9809 C 69 = 18:24:00 neregistro 307264 Kokoška Jakub 25S 9902 C 70 = 18:25:00 2060270 Thein Filip 7RC 9907 C 71 = 18:26:00 neregistro

Kategorie H18

12.08.2014 Velká cena Kroměříže - sprint - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    15 m, 18 kontrol           tištěno 11.08.2014   20:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 15 = 17:30:00 886286 Ptáček Pavel BBM 9600 A 16 = 17:31:00 ......................... VAK C 17 = 17:32:00 1401561 Carlini Tommaso 11I C 18 = 17:33:00 887249 Pałka Szymon 38P C 19 = 17:34:00 ......................... VAK C 20 = 17:35:00 331797 Peřinka Šimon BBM 9700 B 21 = 17:36:00 1007529 Otruba Vojtěch 7RC 9703 C 22 = 17:37:00 neregistro 9200094 Wolowczyk Michal 28P 9700 C 23 = 17:38:00 515123 Mielec Jaromír 7RC 9702 C 24 = 17:39:00 neregistro ......................... VAK C 25 = 17:40:00 7200584 Bořil Jan 7RC 9701 C 26 = 17:41:00 neregistro 887162 Skalický Matyáš KUO 9605 B 27 = 17:42:00 49356 Walach Ondřej TRI 9601 B 28 = 17:43:00 7200168 Rzeńca Krzysztof 38P C 29 = 17:44:00 2053577 Semrád Ladislav 7RC 9704 C 30 = 17:45:00 neregistro

Kategorie H21

12.08.2014 Velká cena Kroměříže - sprint - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    15 m, 18 kontrol           tištěno 11.08.2014   20:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
307628 Immervoll Christopher 51A C 10 = 17:25:00 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 11 = 17:26:00 433096 Karásek Michal ZPV 7900 C 12 = 17:27:00 842658 Piłkowski Tadeusz 38P C 13 = 17:28:00 2070849 Karásek Martin ZPV 7301 C 14 = 17:29:00 7200175 Kordala Michał 38P C 15 = 17:30:00 232429 Žebrák Zbyněk LOV 7101 C 16 = 17:31:00 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 C 17 = 17:32:00 551995 Kamenický Jeroným OSN 9549 A 18 = 17:33:00 7200586 Sklenář Josef SBR 6601 C 19 = 17:34:00 551990 Kamenický Matěj LPU 9036 R 20 = 17:35:00 887252 Ciekański Mateusz 66P C 21 = 17:36:00 416544 Kaprál Matúš 25S 8804 C 22 = 17:37:00 9000104 Blejdea Alexandru 22R 9400 C 23 = 17:38:00 997828 Nisi Giacomo 11I C 24 = 17:39:00 886558 Keely Leon 82S C 25 = 17:40:00 872110 Fesselhofer Roland 32A C 26 = 17:41:00 2027232 Leštínský Tomáš DOB 7801 C 27 = 17:42:00 1789789 Sintoni Mike 11I C 28 = 17:43:00 2012272 Kesteven Jared 7VC C 29 = 17:44:00 ......................... VAK C 30 = 17:45:00 2043891 Jurczyk Tomasz 24P 9400 C 31 = 17:46:00 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 32 = 17:47:00 53723 Kalina Tomáš TBM 8505 C 33 = 17:48:00 9930517 Kamenický Tobiáš OSN 9339 C 34 = 17:49:00 7200365 Sklenář Martin SBR 9501 A 35 = 17:50:00 981817 Komárek Arnošt TJH 7701 C 36 = 17:51:00 590115 Pacher Hannes 51A C 37 = 17:52:00 887214 Úubis Michał 66P C 38 = 17:53:00 882507 Schachner Sandro 51A C 39 = 17:54:00 9109211 Pachnik Wojciech 19P 9100 C 40 = 17:55:00 335958 Bielikov Oleksandr 13U C 41 = 17:56:00 51470 Koblížek Kamil KUO 8001 C 42 = 17:57:00 2012274 Svoboda Michael 8BC 9900 C 43 = 17:58:00 7200359 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 44 = 17:59:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 45 = 18:00:00 ? Sokalski Dariusz 35P C 46 = 18:01:00 37735 Watson Kevin RBK 8101 C 47 = 18:02:00 2067992 Novotný Petr NNN 0010 C 48 = 18:03:00 neregistro 515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C 49 = 18:04:00 45575 Blum Lázsló ifj. 34H 0 C 50 = 18:05:00 7200330 Vlček Roman SKM 7000 C 51 = 18:06:00 344359 Hui Siu Tung 37H C 52 = 18:07:00 981854 Galicz Karol 71P C 53 = 18:08:00 887722 Traint Stefan 51A C 54 = 18:09:00 7200174 Charuba Úukasz 38P C 55 = 18:10:00 9200095 Wolowczyk Krzysztof 28P 9501 C 56 = 18:11:00 886310 Pabich Tomasz 66P C 57 = 18:12:00 410731 Magrini Nikola SBR C 58 = 18:13:00 neregistro 7873 Schimm Petr BSO 8202 C 59 = 18:14:00 887224 Marciniak Patryk 66P C 60 = 18:15:00 8043 Minarčík Tomáš KRN 8102 C 61 = 18:16:00 887235 Gryzio Úukasz 66P C 62 = 18:17:00

Kategorie H35

12.08.2014 Velká cena Kroměříže - sprint - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    15 m, 18 kontrol           tištěno 11.08.2014   20:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416747 Kniebugl Anton 39S 6401 C 50 = 18:05:00 887615 Kolář Tomáš SLA 7103 C 51 = 18:06:00 232959 Silnoušek Jiří STE 7200 C 52 = 18:07:00 ? Jadviščok Ladislav UOL 77 C 53 = 18:08:00 neregistro 1005925 Suratov Timofey 19R 7301 C 54 = 18:09:00 9500 Filip Libor SRK 7101 C 55 = 18:10:00 1291273 Goutaudier Christophe 50C C 56 = 18:11:00 2051486 Blažek Petr SJH 7402 C 57 = 18:12:00 2060227 Šindelka Antonín RBK 7215 C 58 = 18:13:00 442870 Pobuda Michal SJH 7403 C 59 = 18:14:00 51508 Valenta Jiří SSU 6301 C 60 = 18:15:00 2025376 Václavek Jan LPU 7816 C 61 = 18:16:00 49312 Cienciala Petr TRI 7600 C 62 = 18:17:00 2027234 Smolka Martin STE 7100 C 63 = 18:18:00 501065 Barrable Nick 19G 7401 C 64 = 18:19:00 233653 Németi Tamás 34H 0 C 65 = 18:20:00 2053551 Odehnal Luděk ADA 7400 C 66 = 18:21:00 232723 Jandera Tomáš DVP 7304 C 67 = 18:22:00 1006245 Zarfati Stefano 11I C 68 = 18:23:00 7201804 Féder Medard str. 73S 7303 C 69 = 18:24:00 ......................... VAK C 70 = 18:25:00

Kategorie H45

12.08.2014 Velká cena Kroměříže - sprint - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    15 m, 14 kontrol           tištěno 11.08.2014   20:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2021855 Černík Milan KVS 6501 C 30 = 17:45:00 339284 Deredos Andrzej 38P C 31 = 17:46:00 2045247 Holec Honza MOV 6701 C 32 = 17:47:00 980377 Ptáček Pavel BBM 6508 C 33 = 17:48:00 504405 Antonowicz Jerzy 28P 6800 C 34 = 17:49:00 52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 35 = 17:50:00 899008 Kellner Gerhard 51A C 36 = 17:51:00 49378 Bruk Slavomír TRI 6800 C 37 = 17:52:00 2023807 Kříž Pavel PZR 4800 C 38 = 17:53:00 ......................... VAK C 39 = 17:54:00 51465 Kula Jiří VAM 6100 C 40 = 17:55:00 52080 Matyáš Petr LBM 6110 C 41 = 17:56:00 7201772 Hirš Libor VBM 6000 C 42 = 17:57:00 8655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 43 = 17:58:00 8828 Vítek Zbyněk PTI 6622 C 44 = 17:59:00 443079 Kalousek Jiří DKP 6901 C 45 = 18:00:00 ......................... VAK C 46 = 18:01:00 2073714 Argaláš Jaroslav TRI 6202 C 47 = 18:02:00 ......................... VAK C 48 = 18:03:00

Kategorie H55

12.08.2014 Velká cena Kroměříže - sprint - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    15 m, 15 kontrol           tištěno 11.08.2014   20:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 17:15:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 1 = 17:16:00 448981 János Magyar 27H 5200 C 2 = 17:17:00 501246 Gurka Jiří TUV 4601 C 3 = 17:18:00 ......................... VAK C 4 = 17:19:00 45439 József Bugár 27H 5300 C 5 = 17:20:00 1601765 Parkhomenko Viacheslav 13U C 6 = 17:21:00 ......................... VAK C 7 = 17:22:00 339281 Lewandowski Krzysztof 38P C 8 = 17:23:00 886663 Olbrycht Janusz 73P 5500 C 9 = 17:24:00 9000108 Minoiu Emilian 22R 5700 C 10 = 17:25:00 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 11 = 17:26:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 12 = 17:27:00 301272 Gawel Jiří BBM 5700 C 13 = 17:28:00 52440 Jadviščok Ladislav UOL 5101 C 14 = 17:29:00 ......................... VAK C 15 = 17:30:00

Kategorie H65

12.08.2014 Velká cena Kroměříže - sprint - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    15 m, 11 kontrol           tištěno 11.08.2014   20:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 55 = 18:10:00 897310 Watson Ian 18G 4701 C 56 = 18:11:00 52984 Chylík Pavol MOV 4901 C 57 = 18:12:00 9005225 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 58 = 18:13:00 51374 Diener Herbert MOV 4101 C 59 = 18:14:00 45574 Blum László id. 34H 0 C 60 = 18:15:00 331289 Gřunděl Ivan SJH 4201 C 61 = 18:16:00 8689 Schimm Dieter BSO 4401 C 62 = 18:17:00 ......................... VAK C 63 = 18:18:00 320135 Procházka Jan TBM 4907 C 64 = 18:19:00 53730 Rychtecký Josef VCB 4801 C 65 = 18:20:00 2043928 Kempf Adolf 15C C 66 = 18:21:00 52773 Vávra Jiří MOV 4102 C 67 = 18:22:00 1396260 Jelínek Petr TZL 4902 C 68 = 18:23:00

Kategorie HDR

12.08.2014 Velká cena Kroměříže - sprint - startovní listina

délka trati  1.40 km, převýšení    15 m,  8 kontrol           tištěno 11.08.2014   20:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 339286 Biesiacka Oliwia 38P C 0 = 17:15:00 206416 Blažková Veronika SJH 0551 C 0 = 17:15:00 49381 Cieslar Michael TRI 0505 C 0 = 17:15:00 9616 Doucha Tomáš SNA 0801 C 0 = 17:15:00 2051485 Jandera Kryštof PGP 0700 C 0 = 17:15:00 ? Jarošek Lukáš NNN C 0 = 17:15:00 neregistro 232404 Komárková Zbyňka SJH 0751 C 0 = 17:15:00 2053553 Odehnalová Tereza ADA 0851 C 0 = 17:15:00 neregistro

Kategorie P

12.08.2014 Velká cena Kroměříže - sprint - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    15 m, 11 kontrol           tištěno 11.08.2014   20:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 ......................... VAK C 0 = 17:15:00 53294 Filipek Daniel TRI 7200 C 0 = 17:15:00 8657 Filipková Marie TRI 7750 C 0 = 17:15:00 425566 Filipová Lucie SRK 0351 C 0 = 17:15:00 8660 Haltof Petr TRI 7400 C 0 = 17:15:00 49400 Haltofová Marie TRI 7050 C 0 = 17:15:00 ? Holcová Hana NNN C 0 = 17:15:00 neregistro ? Hrubá Jana NNN 0020 C 0 = 17:15:00 neregistro ? Hrubá Lenka NNN 0021 C 0 = 17:15:00 neregistro 887241 Markowiak Daniel 38P C 0 = 17:15:00 53176 Mrozková Olga TRI 7350 C 0 = 17:15:00 9126 Netuka Jan SHK 7001 C 0 = 17:15:00 1396847 Netuka Vojtěch SHK 9701 A 0 = 17:15:00 219217 Netuková Hana SHK C 0 = 17:15:00 neregistro 420402 Said Mahmoud UOL 6900 C 0 = 17:15:00 2073424 Smolková Dagmar STE 6451 C 0 = 17:15:00 52088 Stejskal Ondřej LBM 8801 C 0 = 17:15:00 8826 Vítková Miroslava PTI 6952 C 0 = 17:15:00